Oferta pracy

Data Scientist

Grupa Kapitałowa ŻywiecO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Twoje zadania

  • Projektowanie i wdrożenie modeli uczenia maszynowego (predykcja, klasyfikacja etc.)
  • Gromadzenie danych z rozproszonych źródeł i przetwarzanie na potrzeby modelowania
  • Kontrola jakości modelu
  • Dbanie o jakość kodu (code review, CI/CD)
  • Udział w licznych projektach cross funkcyjnych
  • Ścisła współpraca m.in., z działem Analiz, Sprzedaży, Trade Marketingu, Marketingu, Supply Chain, etc.,
  • Rekomendacja najlepszych rozwiązań w oparciu o analizę danych
  • Rozwój narzędzi analitycznych, poszukiwanie nowych trendów, rozwiązań biznesowych

Czego poszukujemy

  • Min. 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Ukończone studia o profilu Matematyka, Informatyka, Metody Ilościowe albo pokrewne
  • Znajomość języka programowania Python (warunek konieczny), w tym znajomość bibliotek tj. pandasnumpyscikit-learn
  • Zaawansowana i praktyczna znajomość statystyki (w tym przeprowadzania testów A/B) oraz algorytmów uczenia maszynowego (poparta przykładami wdrożeń)
  • Umiejętność pracy z dużymi zbiorami danych z rozproszonych źródeł
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość GIT oraz CI/CD będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność w działaniu

W naszej paczce benefitów są:

  • Deputat piwny
  • Wczasy pod gruszą
  • Kafeteria MyBenefit
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Działania rozwojowe
  • Program motywacyjny dla Sprzedaży
  • SHE day: dzień bezpieczeństwa i zdrowia

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy