Oferta pracy

Data Scientist

IT KONTRAKTO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

IT KONTRAKT

Warszawa

Warszawa

Jako członek grupy ML będziesz współpracować z innymi zespołami i badaczami, aby tworzyć nowe rozwiązania Machine Learning i Data Wrangling, aby rozwiązywać złożone problemy biznesowe. Będziesz pracować z dużymi ilościami danych do rozwiązywania problemów związanych z nauką o danych w świecie rzeczywistym.
Data Scientist Numer ref.: OŁ/WAW/8/DS

Zadania:

  • Utrzymanie i rozwój algorytmów dla systemów analizy sieci telekomunikacyjnych z wykorzystaniem technik AI/ML (głównie dla predykcji serii czasowych)
  • Integracja z istniejącymi systemami informatycznymi
  • Wizualizacja danych
  • Praca w zespole międzynarodowym

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w analizie danych z wykorzystaniem uczenia maszynowego w organizacjach komercyjnych,,
  • mile widziane doświadczenie we modelowaniu zdolności kredytowej klientów  w bankach lub fintechach,
  • znajomość technik analitycznych wykorzystywanych w uczeniu maszynowym: klasyfikacja, regresja, segmentacja, predykcje w oparciu o szeregi czasowe,
  • umiejętność przetwarzania danych z wykorzystaniem technologii takich jak: Teradata, SAS, Oracle, Hadoop
  • dobra znajomość narzędzi analitycznych - preferowany Python, R, H20, Knime,
  • umiejętność komunikatywnej wizualizacji danych,
  • umiejętność budowania dahbordów z wykorzystaniem dash lub shiny
  • znajomość procesów biznesowych w organizacjach komercyjnych,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne – praca w projekcie międzynarodowym,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – praca w projekcie międzynarodowym
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – IT Kontrakt Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko data scientist

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy