Oferta pracy

Data Scientist

DOZ S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakres obowiązków:

  • Rozwiązywanie złożonych problemów biznesowych przy użyciu zaawansowanych technik modelowania matematycznego i optymalizacji z wykorzystaniem metod ML/AI
  • Ocena możliwości opracowania modeli ML do rozwiązywania wskazanych przez interesariuszy problemów biznesowych
  • Badanie zależności w dużych zbiorach danych i wykorzystanie ich w praktyce do podnoszenia efektywności procesów decyzyjnych oraz do automatyzacji procesów
  • Przygotowanie, rozwijanie, utrzymanie i optymalizacja efektywności biznesowej modeli analitycznych z wykorzystaniem metod ML/AI
  • Przygotowywanie dokumentacji do tworzonych modeli ML
  • Proponowanie oraz udział we wdrażaniu narzędzi opartych o rozwiązania ML/AI
  • Bieżąca współpraca z deweloperami/inżynierami oprogramowania w zakresie wdrażania wypracowanych rozwiązań

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego na kierunku statystyka / matematyka / ekonomia / informatyka
  • Dobrej znajomości języka Python / R w zakresie pozyskiwania wiedzy i wyciągania wniosków z dużych zbiorów danych
  • Doświadczenia w posługiwaniu się pakietami oprogramowania statystycznego (Pandas / NumPy / SciPy) oraz znajomość platform uczenia maszynowego (TensorFlow, PyTorch, Scikit Learn)
  • Doświadczenia w utrzymaniu kodu w systemie kontroli źródła – Git
  • Praktycznej umiejętności tworzenia zapytań do baz danych SQL, NoSQL
  • Umiejętności prezentowania wyników analiz w formie zrozumiałej dla partnerów biznesowych
  • Zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętności pracy w zespole oraz chęć dzielenia się wiedzą
  • Entuzjastycznego nastawienia do pracy z danymi oraz chęć do rozwoju i odnoszenia sukcesów jako specjalista analizy danych

Mile widziane:

  • Udokumentowane osiągnięcia w realizacji projektów DS/ML (np. Kaggle, Git) (mile widziane)
  • Doświadczenie w wizualizacji/prezentacji danych z wykorzystaniem narzędzi BI
  • Doświadczenie we współpracy z deweloperami w celu zaprojektowania złożonej, skalowalnej architektury automatyzacji przetwarzania danych
  • Doświadczenie z językiem programowania takim jak Java, C ++

Oferujemy:

  • Atmosferę wsparcia i życzliwość
  • Wysokie standardy etyczne
  • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • Dobrą organizację pracy
  • Benefity (prywatną opiekę medyczną dla ciebie i twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
  • Zniżki oraz karty rabatowe na produkty Naszych Marek
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest DOZ S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134, 02-305 Warszawa, NIP: 6762175698, REGON: 357674992.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy