Oferta pracy

Data Scientist

CANAL+ Polska S.A.O firmie

CANAL+ Polska S.A.

aleja Sikorskiego 9

Warszawa

CANAL+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

CANAL+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Dział Modelowania i Zarządzania Danymi szuka kandydatów na stanowisko:
DATA SCIENTIST

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Kochasz dane i chcesz aktywnie kreować ich wykorzystanie w firmie
  • Uczenie maszynowe i sztuczna inteligencja to Twoja nieskrywana pasja
  • Pociąga Cię barwny świat mediów
  • Chcesz aktywnie rekomendować wartościowe produkcje naszym Klientom

Zakres obowiązków:
  • Budowa systemów rekomendacyjnych
  • Analiza i wsparcie procesów biznesowych za pomocą interpretowalnego uczenia maszynowego
  • Integracja dużych zbiorów danych z obszarów oglądalności oraz marketingu cyfrowego
  • Określanie wartości dodanej poszczególnych zbiorów danych na podstawie ich przydatności w procesach biznesowych

Wymagania:

  • Ukończone studia magisterskie w obszarze Data Science
  • Bardzo dobra znajomość SQL
  • Bardzo dobra znajomość Python lub R
  • Wiedza z zakresu text mining i procesowania języka naturalnego
  • Podstawowa znajomość zagadnień hurtowni danych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności analityczne, dokładność
  • Mile widziana znajomość narzędzi Big Data – SPARK

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w zgranym, wzajemnie wspierającym się zespole
  • Realny rozwój umiejętności
  • Nową, unikalną i cenną wiedzę
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty CANAL+
Wyślij nam swoje CV.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CANAL+ Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (02-758), al. gen. W. Sikorskiego 9, zawartych w przekazanym CV na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji”.

Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.