Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Data Scientist

Bit Peak Sp. z o.o.O firmie

Bit Peak Sp. z o.o.

Cząstkowska 32

Warszawa

Jesteśmy zespołem praktyków specjalizujących się w dostarczaniu rozwiązań w obszarach Big Data, Data Science, Machine Learning, Self-Service BI oraz Data Warehousing. Nasze działania koncentrują się w obszarze analizy i przywidywań zachowań klientów/użytkowników, zwiększenia sprzedaży, optymalizacji procesów biznesowych oraz detekcji anomalii.

Miejsce pracy: Warszawa / zdalnie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku prowadziła będzie projekty zaawansowanej analityki z obszaru przewidywań zachowań, rekomendacji, detekcji anomalii, oceny ryzyka i innych.
Będzie miała możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i z najnowszymi technologiami chmurowymi.

Zakres obowiązków:

  • Bliska współpraca z klientami z różnych sektorów — od analizy problemów, przez identyfikację obszarów do zaadresowania, po projektowanie i prezentację rozwiązań zaawansowanej analityki / uczenia maszynowego
  • Projektowanie rozwiązań na poziomie operacyjnym (MLOps) oraz merytorycznym (dobór modeli matematycznych i/lub uczenia maszynowego)
  • Prowadzenie projektów od etapu analizy biznesu i danych, po wdrożenie produkcyjne i weryfikację rezultatów

Nasze oczekiwania:

  • Min. 2 lata komercyjnego doświadczenia w realizacji projektów w obszarze Data Science
  • Sprawność w analizie problemów i syntezie rozwiązań
  • Doświadczenie z różnymi modelami statystycznymi i uczenia maszynowego
  • Bardzo dobra znajomość wybranych bibliotek ML (np. Keras, TensorFlow, Theano, PyTorch)
  • Bardzo dobra znajomość wybranych platform zarządzania cyklem życia rozwiązań ML (np. Amazon SageMaker, Azure Machine Learning, MLflow)
  • Zaawansowana umiejętność programowania w języku Python
  • Pisanie czytelnego i uporządkowanego kodu, stosowanie się do dobrych praktyk programowania
  • Sprawność w korzystaniu z repozytoriów git oraz narzędzi typu JIRA, Confluence, Teams, itp.
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysokie zdolności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Pracę z ciekawymi klientami nad wymagającymi problemami
  • Możliwość wykorzystywania najnowocześniejszych technologii i pracy w chmurach Microsoft Azure i AWS
  • System premiowy, prywatną opiekę medyczną, finansowanie szkoleń, dofinansowanie do pakietu sportowego oraz nauki języków

Dołącz do nas!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Zgodnie z art. 6 ust.1 lit ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dni 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych nie objętych przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks Pracy oraz ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. (tj. telefon kontaktowy, adres e-mail, zdjęcie w CV )”. Informujemy, że Administratorem danych jest Bit Peak Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Cząstkowskiej 32. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne