Oferta pracy

Data Scientist

Eurocash FranczyzaO firmie

  • Taśmowa 7A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Eurocash Franczyza

Taśmowa 7A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza danych i raportowanie związane z programem lojalnościowym

  • projektowanie, implementacja i rozwój systemu analitycznego i raportowego z wykorzystaniem SQL i Python

  • konsulting biznesowy, bezpośrednia współpraca z klientem przy definiowaniu wymagań

  • tworzenie raportów z wykorzystaniem PowerBI/Excel

  • budowa i wdrażanie modeli predykcyjnych

  • przygotowywanie rekomendacji biznesowych

  • przygotowywanie baz do kampanii marketingowych

  • projektowanie relacyjnych baz danych i przetwarzanie danych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne / informatyczne/ matematyczne

  • umiejętność logicznego wnioskowania oraz analizowania i syntetyzowania informacji

  • dobra znajomość języka SQL i Python

  • umiejętność projektowania relacyjnych baz danych

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2

Mile widziane

  • znajomość HANA SQL Script, MS Azure i Linux

  • znajomość branży FMCG

To oferujemy

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji, w biznesie o dużym potencjale do rozwoju

  • pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii

  • dużą samodzielność i wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji

  • realne możliwości rozwoju w strukturach firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

  • program stypendialny dla dzieci pracowników