Informujemy, że administratorem danych jest XPLUS S.A z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 435A (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. "
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
XPLUS S.A.

Data Scientist

XPLUS S.A.O firmie

  • Puławska 435A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 11 dni
    do: 26 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

XPLUS S.A.

Puławska 435A

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Apache Spark

  • Hadoop

  • Azure Data Lake

  • Azure Databricks

  • CosmosDB

  • Python

  • R

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wykorzystywanie technik analitycznych i statystycznych do budowania wiedzy o Kliencie, optymalizacji produktów, wsparcia sprzedaży m.in. Up-sell, xsell

  • Współudział w tworzeniu systemów wykorzystujących Machine Learning

  • Współtworzenie strategii zarządzania i analizowania danych w XPLUS - współpraca z zespołami biznesowymi oraz IT

  • Research danych –nie zawsze uporządkowanych 😉 – reguł i wzorców oraz wykrywanie trendów, w celu optymalizacji procesów i poprawy wyników biznesowych

  • Udział w projektach transformacyjnych obejmujących wdrażanie nowych narzędzi raportowych i analitycznych

  • Opieka end-to-end nad wytwarzanym przez Ciebie produktem w tym m.in. zebranie wymagań biznesowych, organizowanie potrzebnych danych, trenowanie i uprodukcyjnienie modelu, prezentacja wyników analiz/modeli

  • Rozwój środowiska narzędziowego do analiz Big Data

  • Optymalizacja oraz monitorowanie obecnie działających modeli

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie w zakresie matematyki stosowanej, statystyki lub innych dyscyplin ilościowych lub informatyczne ukierunkowane na inżynierię danych

  • Posiadasz praktyczne doświadczenie z SQL i rozproszoną analizą Big Data przy użyciu jednego z: Apache Spark, Hadoop, Azure Data Lake, Azure Databricks lub CosmosDB.

  • Oraz praktyczne doświadczenie w strukturach uczenia maszynowego, takich jak scikit-learn, TensorFlow lub PyTorch. znajomość algorytmów ML (kmeans, knn, drzewa decyzyjne, itp)

  • Posługujesz się biegle Python, oraz nie jest Ci obcy R,

  • Znasz różne metody Data Science: analityki opisowej, optymalizacji, probabilistyczne, testowania hipotez, regresji, prognozowania i uczenia maszynowego,

  • Masz doświadczenie w pracy na Azure Cloud,

  • posiadasz co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na styku biznesu, analityki i technologii, w tym min. 2-letnie doświadczenie w pracy jako Data Scientist,

  • Jesteś samodzielny/a, ale wiesz, czym jest teamwork

  • Dobrze znasz język angielski

Mile widziane

  • Masz doświadczenie w projektach przetwarzania nieustrukturyzowanych danych tekstowych.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Współpracę z kluczowym partnerem Microsoftu

  • Udział w innowacyjnych projektach z obszaru R&D

  • Szansę na wykazanie się kreatywnością - wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań

  • Dostęp do najnowszych rozwiązań i technologii IT

  • Niekorporacyjną atmosferę pracy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Wsparcie w rozwoju – szkolenia i warsztaty

  • Zgrany zespół, z którym będziesz świętować wspólne sukcesy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

XPLUS S.A.

XPLUS to nowoczesna i nietypowa firma wdrożeniowa pełna wyjątkowych ludzi. W pracy jesteśmy sumienni i wytrwali, znamy się na tym, co robimy, i dbamy, aby nasze doświadczenie i umiejętności przydawały się innym. Jak na specjalistów-pasjonatów przystało, sami nawet od dobrego wolimy lepsze, dlatego także naszym klientom pomagamy osiągać jak najlepsze wyniki, opracowując i udoskonalając nasze autorskie metody i narzędzia.

Przewiń do profilu firmy