Oferta pracy

Data Scientist

Grupa Żywiec

  • Grzybowska 56, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grzybowska 56

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • code review

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach Data Science we współpracy z działami Analiz, Sprzedaży, Trade Marketingu, Marketingu, Logistyki i Produkcji

  • Gromadzenie danych z rozproszonych źródeł i przetwarzanie ich na potrzeby modelowania

  • Projektowanie i wdrażanie modeli uczenia maszynowego (predykcja, klasyfikacja, itp.)

  • Dbanie o jakość kodu (code review) oraz przeprowadzanie kontroli jakości modelu

  • Rozwój narzędzi analitycznych, poszukiwanie nowych modeli i ich optymalizacja

  • Rekomendacja najlepszych rozwiązań w oparciu o analizę danych we współpracy z partnerami biznesowymi

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Ukończone studia magisterskie lub podyplomowe o profilu ścisłym (Matematyka, Informatyka, Metody Ilościowe, Fizyka)

  • Znajomość języka programowania Python (warunek konieczny), w tym znajomość bibliotek tj. pandas, numpy, scikit-learn

  • Umiejętność pracy z GIT, Docker oraz z wykorzystaniem języka SQL

  • Praktyczna znajomość algorytmów uczenia maszynowego (poparta przykładami wdrożeń) oraz statystyki (w tym testów A/B)

  • Znajomość rozwiązań chmurowych MS Azure będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy z dużymi zbiorami danych z rozproszonych źródeł

  • Znajomość dobrych praktyk programistycznych, w tym testowania kodu

  • Zdolności analityczne, umiejętność prezentacji i objaśniania modeli

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Samodzielność w działaniu i w zdobywaniu wiedzy

  • Doświadczenie we współpracy z różnymi działami organizacji przy wdrażaniu modeli analitycznych

  • Ciekawość, otwarty umysł, umiejętność radzenia sobie ze zmiennymi warunkami biznesowymi

  • Benefity

  • Deputat piwny

  • Wczasy pod gruszą

  • Kafeteria MyBenefit

  • Opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Szkolenia i działania rozwojowe

  • Program Moje Ż

  • SHE Day- dzień bezpieczeństwa i zdrowia