Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do [podaj: nazwę firmy] z siedzibą w: [podaj: ulica i nr], [podaj: kod pocztowy] [podaj: miejscowość] (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [wstaw e-mail do kontaktu dla kandydatów].
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Data Scientist

AI INVESTMENTS sp. z o.o.

10 00014 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 5 dni
    do: 28 paź 2021
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementowanie modeli predykcyjnych w PyTorch lub TensorFlow. Implementujemy najnowsze i najbardziej zaawansowane sieci, takie jak Transformer, DNC, GAN

  • Dostosowanie modeli do analizy szeregów czasowych

  • Wizualizowanie procesu uczenia się sieci

  • Przeprowadzanie eksperymentów

  • Gromadzenie danych

  • Lektura pojawiających się prac w dziedzinie Machine Learningu, prezentacja wybranych prac w ramach zespołu Data Science

Nasze wymagania

  • Python z PyTorch (ewentualnie TensorFlow), NumPy, Pandas - wymagana wiedza zaawansowana

  • R

  • Jupyter Notebooks

  • Dodatkowe wymagania: Ciągły rozwój w obszarze ML

  • Znajomość statystyki i rachunku prawdopodobieństwa

  • Biegłość w programowaniu

  • Dodatkowe atuty: Doświadczenie w obszarze ML

  • Doświadczenie programistyczne w innych językach programowania

  • Doświadczenie inwestycyjne (np. licencja maklera, doświadczenie w programowaniu w MetaTrader i MQL-x, itd.)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość publikacji wyników pracy

  • Realny wpływ na tematykę własnej pracy, ale także na kierunek rozwoju produktu.

  • Trwałą i stabilną współpracę

  • Czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb

  • Niepubliczną opiekę medyczną

  • w obecnej sytuacji pracę 100% zdalną, potem w systemie mieszanym

  • elastyczne i praktyczne podejście do wielu spraw

O nas

AIInvestments Sp z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma tworząca zaawansowane systemy inwestycyjne oparte o rozwiązania machine learning. AI Investments Sp z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma tworząca zaawansowane systemy inwestycyjne oparte o rozwiązania machine learning. Wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia w zakresie metod predykcji szeregów czasowych oparte o architekturę Temporal Fusion Transformer, N-Beats, ES-Hybrid i wiele innych zaawansowanych metod machine learning. Zbudowaliśmy w pełni automatyczne rozwiązanie inwestujące w sposób ciągły na kilkuset rynkach jednocześnie.