Oferta pracy

Data Scientist

Accorp spółka z o.o.

Jubilerska 10

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie, monitorowanie, pozyskiwanie i segmentowanie informacji cyfrowych, ich analiza i interpretacja.

  • Przetwarzanie zdobytej wiedzy analitycznej na biznesową.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie ścisłe: matematyka, informatyka, fizyka, ekonomia.

  • Doświadczenie oraz praktyczną wiedzę z zakresu m.in. technik i metod analitycznych oraz sporządzania modeli statystycznych.

  • Umiejętności techniczne, programistyczne, pracy z bazami danych (machine learning, przetwarzania danych w SQL (ang. Structured Query Language).

  • Narzędzia analityczne SAS, Python, R, SPSS, WEKA.

  • Predyspozycje umysłowe i kompetencje miękkie (zdolność dostrzegania nieoczywistych powiązań, spostrzegawczość, otwartość myślenia.

  • Dociekliwość, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, umiejętność pracy zespołowej).

To oferujemy

  • Pracę w czołowej polskiej Grupie Mediowej, w gronie profesjonalistów o dużym doświadczeniu i umiejętnościach na odpowiedzialnym stanowisku.

  • Umowę o pracę lub B2B.

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Dofinansowanie zajęć sportowych – karta Multisport.

  • Parking dla pracowników, brak dress code’u, strefę relaksu.

Accorp poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy