Oferta pracy

Data Scientist

CCC S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Co będziesz robić:

  • zajmować się wsparciem analitycznym realizacji komunikacji marketingowych dla kampanii CRM

  • prowadzić bieżące analizy kondycji bazy klubowiczów CCC dla Polski oraz rynków zagranicznych oraz raportować akcje marketingowe

  • automatyzować raportowanie oraz procesy analityczne w celu wspierania procesów

  • biznesowych

  • współpracować z działami e-Commerce, Sprzedaży oraz Marketingu w zakresie planowania i

  • rozliczania działań komunikacyjnych

  • optymalizować efektywność prowadzonych działań marketingowych

  • wspierać wdrożenie rozwiązań machine learning oraz zaawansowanej analityki

  • (segmentacje, modelowanie predykcyjne, modelowanie real-time)

Nasze wymagania

  • Szukamy osób, które:

  • mają minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zaawansowanej analityki

  • posiadają praktyczną wiedzę i zrozumienie relacyjnych baz danych w zakresie SQLa (preferowane swobodne posługiwanie się tSQL & Microsoft SQL Server)

  • znają narzędzia i metody wykorzystywanych do analizy danych (np. Python) i wizualizacji (np. PowerBI)

  • są samodzielni w działaniu, w tym ocenie pomysłów pod kątem możliwości i zasadności ich realizacji

  • potrafią swobodnie komunikować się i współpracować na poziomie miedzydziałowym/biznesowym

  • mile widziane: doświadczenie w tworzeniu rozwiązań opartych o środowisko Microsoft Azure (Azure Data Factory/Azure Databricks, Azure Data Lake/Logic Apps/Power Apps) w obszarze CRM/w branży retail/e-Commerce

To oferujemy

  • praca w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej spółką giełdową

  • ciekawe projekty - dane z wszystkich kanałów kontaktu z Klientem (omnichannel)

  • nowoczesną technologię (Microsoft Azure, Databricks) wraz z możliwością szkoleń,

  • doświadczony zespół współpracowników

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego

  • MultiSport/ OK System

  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie

  • internetowym eobuwie.pl i MODIVO

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • inicjatywy dobroczynne

  • Innowacyjne miejsce pracy