Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Data Scientist

AVENTUS GROUP Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • SQL

Mile widziane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w projektach mających na celu budowę, wdrożenie, utrzymanie i rozwój produktów Data Science

  • Kompleksowa realizację projektów przez: zbieranie i czyszczenie danych z różnych źródeł

  • Określenie celu biznesowego, wybór i stosowanie najlepszej techniki statystycznej lub ML

  • testowanie przygotowanego modelu, sporządzenia dokumentacji, która szczegółowo opisuje projekt, wsparcie przy implementacji modelu, monitorowanie oraz nadzór gotowego produktu

  • Efektywna współpraca z obszarami biznesowymi: ryzyko, marketing, windykacja, sprzedaż.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wyższe, preferowane kierunki: metody ilościowe / informatyka / analizy danych / Big Data lub innej dziedziny ilościowe

  • Solidne umiejętności analityczne

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze Data Science

  • Praktyczne doświadczenie w stosowaniu klasycznych metod modelowania (regresja logistyczna, drzewa decyzyjne, klasteryzacja etc.) oraz ML/AI (lasy losowe, sieci neuronowe, boosting);

  • Doświadczenie w branże Banking/Financial Service (praca w Fintech) oraz modelowaniu ryzyka kredytowego będzie dodatkowym atutem

  • Zaawansowana znajomość co najmniej jednego z języków Python lub R oraz umiejętność programowania obiektowego

  • Zaawansowana znajomość SQL

  • Zaawansowana znajomość MS Excel

  • Znajomość rozwiązań chmurowych

  • Umiejętność prezentowania wyników dla osób nie posiadających zaawansowaną wiedzę statystyczną

  • Zaawansowany angielski (znajomość rosyjskiego będzie dodatkowym atutem)

  • Poczucie humoru – warunek konieczny :)

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Stabilne warunki zatrudnienia ( umowa o pracę/ B2B )

  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie

  • owocowe poniedziałki

  • Karta sportowa/ opieka medyczna

  • Szkolenia/ kursy

  • Dofinansowania w przypadku dalszego kształcenia ( kursy/ szkolenia/ studia itp.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne