Oferta pracy

Data Scientist

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)

Aleje Jerozolimskie 134

Ochota

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • R

  • Python

O projekcie

Nasz Dział Analiz zajmuje się przetwarzaniem i analizowaniem danych dla wszystkich działów w firmie, rozwojem data lake służącemu do optymalizacji modeli predykcyjnych, a także wsparciem transformacji cyfrowej i rozwoju biznesu w Polsce i Europie. Dołączając do naszego zespołu będziesz miał możliwość pracy z wykorzystaniem nowoczesnych technik analitycznych i statystycznych w oparciu o technologie Microsoft SQL, R, AWS oraz raportowania Excel zintegrowanego w chmurze.

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca przy analityce ad-hoc dla Działu E-commerce, Handlowego, Zapasów oraz Zarządu;

  • Rozwój automatycznych i interaktywnych raportów dla zróżnicowanych odbiorców;

  • Współtworzenie, utrzymywanie i rozwój data lake z danymi pochodzącymi z różnych źródeł (dane sprzedażowe, logistyczne, rynkowe, cenowe);

  • Współtworzenie, utrzymywanie i rozwój modeli prognostycznych dla poszczególnych linii przychodowych.

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie obszarem języków skryptowych i innych technik analitycznych;

  • Język skryptowy (R / Python) - wymóg konieczny;

  • Środowisko Excel (VBA, procedury, makra), SQL;

  • Analityka biznesowa;

  • Google Analytics;

  • Doświadczenie w pracy z dużymi bazami danych;

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolność syntetyzowania informacji, formułowania wniosków, łączenia faktów i szukania zależności;

  • Proaktywna postawa, inicjatywa i biznesowe podejście;

  • Dokładność, zaangażowanie, poczucie odpowiedzialności za dostarczone dane.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Udział w ciekawych projektach i możliwość rozwoju;

  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów;

  • Przyjazną i niekorporacyjną atmosferę pracy;

  • Nowoczesne biuro;

  • Komfortową lokalizację biura w okolicy dworca zachodniego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • rabaty na zakupy w drogerii natura

  • karta sportowa

  • nowoczesne biuro

  • niekorporacyjna atmosfera pracy

Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.

Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 280 sklepów.

Przewiń do profilu firmy