Logo Pracuj.pl

Data Scientist

Bank PekaoO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Realizował innowacyjne projekty w obszarze inteligentnej automatyzacji procesów,
  • Projektował i wdrażał rozwiązania dla różnych problemów biznesowych związanych m.in. z obsługą klienta, efektywnością i optymalizacją procesów,
  • Tworzył modele analizy danych, przetwarzania tekstu (text mining, NLP), obrazów (iOCR) z wykorzystaniem różnych technik i algorytmów, w tym uczenia maszynowego,
  • Pracował w metodykach zwinnych i dzielił się swoich doświadczeniem z zespołem,
  • Nabywał wiedzę i rozwijał swoje kompetencje.

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień z obszaru analizy danych, statystyki, machine learning, drzew decyzyjnych, sieci neuronowych, analizy tekstu,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka lub pokrewne),
  • Doświadczenie w budowaniu modeli i w programowaniu w python z wykorzystaniem np. keras, tensorflow, scikit-learn,
  • Umiejętności analityczne, kreatywność i samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania,
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach,
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach,
  • System szkoleń i programów rozwojowych,
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy,
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Aktualne oferty pracodawcy
31405

Data Scientist, Warszawa