Data Scientist

RTV EURO AGD

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Git

  • Docker

Twój zakres obowiązków

  • U nas będziesz miał możliwość budowania i wdrażania rozwiązań Data Science przy wykorzystaniu języka Python.

  • Będziesz tworzyć algorytmy i modele prognostyczne do stosowania w codziennej działalności biznesowej.

  • W ramach współpracy projektowej będziesz realizować prognozowanie oraz współtworzyć środowisko pracy analitycznej.

  • W Twoich rękach będzie tworzenie metodyki pracy z zaawansowaną analityką danych.

  • Do Ciebie będzie należeć identyfikacja celów biznesowych i technologicznych dla rozwoju zaawansowanej analityki danych.

  • Będziesz współpracować ze zdefiniowanymi interesariuszami z innych obszarów biznesowych w całej firmie.

  • Liczymy na to, że będziesz wspierać swoją wiedzą i umiejętnościami zespół analityczny, pełniąc dla niego rolę mentora.

Nasze wymagania

  • Analityka to Twoja pasja, a z nowoczesnymi metodami analitycznymi i predykcyjnymi jesteś za pan brat. Nie straszna Ci jest np. predykacja szeregów czasowych.

  • Masz wykształcenie wyższe w dziedzinie matematyki, fizyki, ekonometrii... Jeśli posiadasz w którejś z tych dziedzin pierwszy tytuł naukowy, to będzie to dodatkowy atut.

  • Posiadasz minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia w dziedzinie Data Science.

  • Umiesz samodzielnie prowadzić projekty Data Science i masz minimum 1 rok doświadczenia jako samodzielny Data Scientist

  • Posiadasz biegłą znajomość Pythona (framework: scikit-learn, pandas, pytorch i tensorflow -dodatkowy atut).

  • Znasz proces MLOps oraz narzędzia Git i Docker i w ramach mentoringu masz chęć dzielenia się tą wiedzą z innymi.

  • Pracujesz w systemie operacyjnym Linux ale umiesz również pracować w systemie Windows.

  • Zrealizowałeś w projektach wdrożenia produkcyjne algorytmów Machine Learning, wdrożenia modeli Deep Learning będą dodatkowym atutem.

  • Doświadczenie w technologiach Big Data (Hadoop, Spark) na pewno będzie przemawiać na Twoją korzyść.

  • Posiadasz również doświadczenie w SQL.

  • Zespół, to środowisko, w którym lubisz pracować. Jesteś zaangażowany i skuteczny we współpracy i w komunikacji.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie, która przez ostatnie 30 lat świadomie budowała swoją pozycję rynkową,

  • Przestrzeń do samodzielnego działania i podejmowania inicjatyw,

  • Pracę w zgranym, zaangażowanym i (musimy to powiedzieć) sympatycznym zespole,

  • Umowę o pracę,

  • Opiekę medyczną i szeroki dostęp do usług zdrowotnych,

  • Kartę sportową i dostęp do wielu obiektów sportowych,

  • Możliwość rozwijania swoich pasji w wewnątrzfirmowym Klubie Biegacza i Klubie Rowerowym,

  • Udział w szkoleniach i konferencjach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy liderem branży w swoim segmencie, firmą obecną na rynku ponad 30 lat, zatrudniającą ludzi, którzy z zaangażowaniem pracują nad ciekawymi projektami.

Poszukujemy otwartych osób, które już dziś chcą znaleźć odpowiedzi na pytania jutra.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, dla której współczesne modelowanie i programowanie danych jest pasją, realizowaną z dużą dbałością o szczegóły, która ma lekkość tworzenia odpowiedniego kodu i doświadczenie w samodzielnych wdrożeniach biznesowych.

Przewiń do profilu firmy