Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Data Scientist

Halobotics Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Jesteśmy młodym startupem, którego misją jest transformacja rynku e-commerce. Do naszego zespołu poszukujemy obecnie doświadczonego Data Scientist.

Zakres zadań:

  • Analiza zbiorów danych, w dużej mierze tekstowych w języku polskim i angielskim
  • Stawianie hipotez i budowa modeli NLP/NLU do ekstrakcji wartościowych informacji, intencji/sentymentu z analizowanych danych
  • Nauka i wykorzystanie najnowszych narzędzi wspierających rozumienie i ekstrakcję ww. danych z tekstu
  • Automatyzacja użycia powyższych modeli do ciągłej rozbudowy bazy przetworzonych danych
  • Budowanie modeli segmentacyjnych i/lub rekomendacyjnych w oparciu o dane/wkład pozyskany ze zbiorów tekstowych
  • Współpraca w tworzeniu platformy wykorzystującej modele rekomendacyjne w real time

Wymagania:

  • Umiejętność i gotowość do analizy nieustrukturyzowanych danych tekstowych
  • Znajomość algorytmów i narzędzi przetwarzających i rozumiejących dane tekstowe (NLP i NLU)
  • Minimum 2 lata profesjonalnego doświadczenia w pracy z modelami do przetwarzania danych tekstowych (preferowane w języku polskim i angielskim)
  • Doświadczenie w budowaniu modeli rekomendacyjnych
  • Umiejętność kodowania w Pythonie i/lub R, dobra znajomość SQL
  • Zarządzanie jakością kodu, korzystanie z repozytoriów kodu (Git)
  • Znajomość narzędzi do wdrażania i utrzymywania modeli
  • Rozumienie procesu i narzędzi wspierających proces wytwarzania oprogramowania (Data pipelines, API workflows, CI/CD deployments, DataOps, MLOps)

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość rozwiązań Big Data i hurtowni danych
  • Znajomość baz NoSQL (szczególnie mongo db), grafowych bazy danych
  • Znajomość specyfiki platform e-commerce

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy / praca zdalna
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i wybór formy umowy - B2B lub UoP
  • Rozwój i realizację projektów o globalnym zasięgu

Ogłoszenie archiwalne