Data Scientist

8 000‐9 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Prosta 68, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grupa Pracuj

Prosta 68

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • SKLearn

  • XGBoost

  • Keras

  • PyTorch

  • NumPy

  • Pandas

Mile widziane

  • Natural Language Processing

  • Azure/GC/AWS

  • Spark

O projekcie

Do zespołu Data Science, odpowiedzialnego za projektowanie, testowanie, wdrażanie i utrzymywanie produktów opartych na modelach predykcyjnych i systemach rekomendacyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko Data Scientist. Pracując w naszym zespole pomożesz milionom Polaków znaleźć wymarzoną pracę używając do tego najnowszych technologii.

Wykorzystujemy nowoczesne technologie informatyczne, zaawansowane algorytmy online, Business Intelligence oraz Big Data, aby dostarczyć klientom biznesowym najskuteczniejsze na rynku produkty online związane z rekrutacją pracowników

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie i przetwarzanie danych na potrzeby projektów machine learningowych

  • projektowanie, testowanie, wdrażanie i utrzymywanie produktów opartych na modelach predykcyjnych i systemach rekomendacyjnych dla dużych zbiorów danych

  • tworzenie rozwiązań w oparciu o Natural Language Processing

  • dbanie o utrzymanie dobrych praktyk programistycznych (code review, CICD)

Nasze wymagania

  • rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomość zagadnień uczenia maszynowego (ML/DL): regresja, klasyfikacja, klastrowanie, regularyzacja, optymalizacja hiperparametrów, sieci neuronowe

  • praktyczna znajomość języka Python i jego frameworków do ML (sklearn, xgboost, keras/pytorch, numpy, pandas etc.)

  • chęci do ciągłej nauki, dzielenia się wiedzą, poszerzania horyzontów

  • umiejętności pracy w zespole

  • doświadczenie z Natural Language Processing

  • doświadczenie w pracy z Azure/GC/AWS

  • doświadczenie w pracy ze Sparkiem

To oferujemy

  • development zgodny z najlepszymi branżowymi standardami

  • dużą elastyczność co do doboru narzędzi i rozwiązań (elastyczność biznesu i wsparcie dla inicjatyw zespołu)

  • koncentrację na rozwoju: czas na research, wsparcie specjalistów, a przede wszystkim ambitny i pomocny zespół

  • możliwość pracy zdalnej 100% (po powrocie do biura całej firmy - praca zdalna 2 dni w tygodniu)

  • opiekę medyczną z pakietem dentystycznym i możliwością pakietu rodzinnego

  • system kafeteryjny (bilety do kina, teatru, karta sportowa itp.)

  • dobrą lokalizację biura

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej i wiodącym dostawcą rozwiązań internetowych wspomagających firmy m.in. w rekrutacji i budowaniu wizerunku pracodawcy. Należą do nas serwisy Pracuj.pl i Robota.ua, a także inne biznesy związane z nowoczesnymi technologiami oraz rozwiązaniami „software as a service” (SAAS), np. platformy eRecruiter. Zatrudniamy obecnie ponad 570 osób w Polsce i jesteśmy wyjątkowym miejscem pracy – już 9 razy otrzymaliśmy tytuł Najlepszego Pracodawcy.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy