Oferta pracy

Data Scientist (Zespół Data Science & Technology)

Yieldbird Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • SQL

  • API

  • Git

  • Linux

Mile widziane

  • JavaScript

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • współuczestniczenie w tworzeniu, modyfikowaniu i rozwijaniu produktów Yieldbird

  • realizacja prac badawczo-rozwojowych w obszarze technologii programmatic (RTB) i technologii internetowych z wykorzystaniem narzędzi machine learningowych

  • aplikacja modeli machine learningowych w środowisku webowym

  • eksploracja danych, ocena ich jakości, wyszukiwanie wzorców

  • wdrażanie wyników badań w skalowalnych rozwiązaniach technologicznych

  • bliska współpraca z innymi zespołami: optymalizacji, analitycznymi i developerskimi

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość Pythona, ze szczególnym naciskiem na Numpy, Pandas i Sklearn (lub pokrewnych)

  • umiejętność formułowania i walidacji hipotez w sposób naukowy

  • podstawowa znajomość technologii IT: bazy danych SQL, API, GIT, Linux oraz usług chmurowych (szczególnie AWS)

  • doświadczenie w serwowaniu predykcji machine-learningowych przez API

  • umiejętność analitycznego myślenia, problem-solving, wnioskowania w oparciu o dane i ilościowe wyniki badań

  • sumienność, wytrwałość i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • umiejętność wyznaczania sobie priorytetów, dobra organizacja pracy

  • znajomość JavaScript

  • doświadczenie badawcze z branży technologicznej / internetowej

  • publikacje w czasopismach naukowych oraz wystąpienia na konferencjach naukowych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm w obszarze AdTech, która realizuje grant badawczy Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

  • formę zatrudnienia preferowaną przez kandydata

  • możliwość współpracy na cały bądź część etatu

  • możliwość pracy zdalnej

  • niepowtarzalny know-how

  • atrakcyjny pakiet benefitów: lekcje języka angielskiego, opieka medyczna, karta Multisport, WellBee, usługi konsjerża (AskHenry)

  • masę wyzwań i pracę w fajnym, zgranym zespole 😊

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • multisport

Yieldbird Sp. z o.o.

Yieldbird to zespół ekspertów i jedna z najszybciej rozwijających się firm AdTech. Wspieramy wydawców swoją wiedzą i doświadczeniem w obszarze Programmatic oraz optymalizujemy przychody z reklamy programatycznej.

Przewiń do profilu firmy