Oferta pracy

Data/Technical Analyst

ASTEK PolskaO firmie

18 90025 200 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • PL/SQL

  • Oracle Database

  • XML

  • JSON

  • Alteryx

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie inżynierii odwrotnej fizycznych modeli danych.

  • Analizowanie wyzwań związanych z integracją systemów związanych z danymi i proponowanie odpowiednich rozwiązań.

  • Określanie potrzeb biznesowych w zakresie danych, w tym ich definicji strukturalnej.

  • Budowanie modeli informacji i danych reprezentowanych w notacjach ER lub semantycznych.

  • Przygotowanie modeli danych, projektowanie struktury informacji i przepływu danych.

  • Projektowanie i walidacja map ETL.

  • Projektowanie modeli danych w Systemach Transakcyjnych zgodnych z zaleceniami Architekta Informacji.

  • Określanie najbardziej odpowiedniej technologii bazodanowej do hostowania danych w każdej inicjatywie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu zapytań i analizie SQL, PL/SQL.

  • Przynajmniej podstawowa znajomość Oracle i innych baz danych.

  • Praktyczne doświadczenie w architekturze danych Business Intelligence

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami ETL: Alteryx i Informatica PowerCenter.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt B2B).

  • Praca zdalna również po pandemii.

  • Centra Kompetencyjne umożliwiające wymianę wiedzy oraz pomysłów.

  • Elastyczne godziny pracy.