Oferta pracy

Data Warehouse Analyst

allclouds.pl O firmie

allclouds.pl

Jutrzenki 139

Warszawa

Jesteśmy specjalistami w zakresie doradztwa informatycznego i integracji rozwiązań informatycznych. Skupiamy się na biznesie naszych Klientów, by móc im dostarczać optymalnie dopasowane do ich potrzeb, unikalne i budujące przewagę konkurencyjną nowoczesne produkty. Dostarczamy systemy informatyczne umożliwiające cyfrową transformację i chronią bezpieczeństwo danych i zasobów.

DATA WAREHOUSE ANALYST

Zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo w realizacji projektów z obszaru budowy hurtowni danych oraz systemów analityczno-raportowych;
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu analiz, koncepcji rozwiązań, implementacji rozwiązań i szkoleń.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość technologii firmy Microsoft – potwierdzona doświadczeniem w projektach związanych z budowaniem hurtowni danych;
  • Znajomość platformy Apache Hadoop;
  • Analityczne podejście do rozwiązywanych problemów;
  • Otwartość na zdobywanie kompetencji w zakresie nowych technologii i specjalistycznych narzędzi;
  • Umiejętność zarówno samodzielnej pracy jak i zespołowej;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane:

  • Dogłębna wiedza i doświadczenie w zakresie znajomości zagadnień merytorycznych z obszaru sprawozdawczości finansowej;
  • Doświadczenie w pracy z finansowymi danymi sprawozdawczymi w standardzie XBRL.

Oferujemy:

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia – umowa o pracę/umowa o współpracę;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie;
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, uczestnictwa w szkoleniach i certyfikacji;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy