Oferta pracy

Data Warehouse BI Developer

GRUPA PZU

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAS

  • Oracle

  • Oracle Exadata

  • PL/SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Budowa narzędzi wspomagających pracę developerów Hurtowni Danych – m.in. wspólne re-używalne komponenty (SAS/Oracle/inne technologie), API łączące wykorzystywane w HD technologie

  • Budowa narzędzi wspomagających pracę administratorów Hurtowni Danych - m.in. do monitorowania środowisk HD, do rozliczania zawartych umów SLA,

  • Budowa narzędzi wspomagających pracę analityków i kadry zarządzającej HD – m.in. wsparcie procesu Data Governance, realizacja wytycznych z audytów wewnętrznych PZU, raportowanie w urządzeniach mobilnych

  • Opracowywanie standardów dla interfejsów, modeli danych, procesów wytwarzania oraz procesów zasilających HD/BI

  • Prace optymalizujące przetwarzania HD - budowa wspierających komponentów, punktowe analizy i optymalizacje przetwarzań

  • Budowa technicznych data mart-ów oraz raportów BI (m.in. w SAS Viya)

Nasze wymagania

  • Masz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z Hurtownią Danych

  • Masz doświadczenie w pracy na środowiskach/narzędziach SAS (DIS, EG, VA, WRS) oraz Oracle (mile widziane doświadczenie z Oracle Exadata i PL/SQL)

  • Umiesz pracować w środowiskach Unix/Linux/Windows

  • Potrafisz myśleć analitycznie, zidentyfikować problem i zaproponować skuteczne rozwiązanie

  • Komunikujesz się w przejrzysty sposób

To oferujemy

  • Zatrudnienie w modelu hybrydowym, w renomowanej i stabilnej firmie – nasz zespół IT tworzy ponad 1000 osób

  • Środowisko pracy silnie zorientowane na kulturę DevOps i Agile

  • Uczestnictwo w dużych, złożonych projektach i pracę z nowymi technologiami

  • Code review, regularny feedback, continuous integration, scrum, kanban

  • Realny wpływ na kształtowanie środowiska IT – lokalnie podejmujemy strategiczne decyzje

  • Udział w hackathonach, konferencjach i warsztatach z liderami IT

  • Pracę z inspirującymi ludźmi, w niedużych zespołach, z ekspertami, którzy chętnie dzielą się wiedzą

  • Inicjatywy sportowe, programy wspierania pasji i promocji zdrowego trybu życia

  • Wolontariat pracowniczy z godzinami wolnymi na jego realizację, międzynarodowa akcja społeczna „Dwie Godziny dla Rodziny”