Oferta pracy

Database Administrator

ZF GroupO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • PL/SQL

  • T-SQL

  • PowerShell

  • Python

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administracja systemami bazodanowymi (MSSQL, Oracle, MongoDB);

  • Monitorowanie infrastruktury za pomocą korporacyjnych narzędzi i proaktywne reagowanie na pojawiające się incydenty;

  • Współpraca z użytkownikami w kwestiach rozwiązywania problemów związanych z użytkowaniem systemów bazodanowych;

  • Wsparcie przy prowadzeniu projektów Informatycznych;

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej obsługiwanych systemów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki IT lub pokrewne);

  • Wiedza na temat platform bazodanowych;

  • Znajomość administrowania systemami Windows i Linux;

  • Znajomość języka SQL (PL/SQL, T-SQL będzie dodatkowym atutem);

  • Umiejętność pisania skryptów będzie dodatkowym atutem (PowerShell, Python, Linux/Windows bash);

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Dostęp do najnowszych technologii w obszarze IT;

  • Pracę w międzynarodowym zespole IT;

  • Pakiet socjalny, kartę MyBenefit, ubezpieczenie medyczne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy