Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Database Developer

CS Group Polska S.A.

  • Postępu 14A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Postępu 14A

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • T-SQL

  • SQL Server

  • Management Studio

  • XML

  • XML-XQuery

Mile widziane

  • Git

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, rozwój i utrzymanie aplikacji w technologii SQL- Server/T-SQL;

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji realizowanych rozwiązań;

  • udział w pracach analitycznych w celu określenia wymagań biznesowych, jakościowych oraz określenia terminów realizacji zadań;

  • współpraca z innymi członkami zespołu deweloperskiego w zakresie architektury rozwiązań;

  • raportowanie postępu prac;

  • współpraca z Klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym w celu określenia wymagań Klienta;

  • zapewnienia dostępności i ciągłości wdrażanych systemów.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość SQL Server / T- SQL / Management Studio;

  • pisanie wydajnych funkcji i procedur składowanych;

  • poruszanie się w strukturach drzewiastych – znajomość CTE;

  • umiejętność korzystania ze struktur XML – Xquery;

  • metodyczne podejście do zagadnień production suport;

  • umiejętność pisania spójnego, logicznego i przejrzystego kodu;

  • umiejętność testowania tworzonych rozwiązań pod względem wydajności i sprawnego odnajdowania potencjalnych błędów w działaniu aplikacji;

  • umiejętność szybkiego uczenia się i odnajdowania efektywnych rozwiązań wynikłych problemów;

  • umiejętność projektowania funkcjonalności w oparciu o specyfikację;

  • umiejętność szybkiego przyswajania nowych technologii;

  • umiejętność pracy w zespole (otwartość na nowe pomysły i dialog);

  • rzetelność, dbałość o szczegóły;

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy, zarządzania czasem oraz zadaniami;

  • terminowość, solidność i dokładność;

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.

  • system kontroli wersji GIT.

Podział czasu pracy
20%

spotkania statusowe

80%

praca z kodem

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • narzędzia do trackowania zadań

  • środowiska testowe

To oferujemy

  • umowę o pracę, zlecenie, lub B2B;

  • pakiet medyczny;

  • pakiet sportowy;

  • elastyczne godziny pracy;

  • rozwój kompetencji;

  • dużo wyzwań i okazji do rozwoju;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • pracę zdalną w małym i w zgranym zespole;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy największą agencją e-marketingu w Polsce. Projektujemy i obsługujemy strony www, prowadzimy kampanie SEO, Google i Facebook Ads, Display, e-Mailing, obsługujemy kanały Social Media. Posiadamy certyfikat Premium Google Ads i jesteśmy członkiem stowarzyszenia IAB Polska.

Nasze biura są zlokalizowane w 13 największych miastach Polski. W IT pracujemy w zespołach projektowych, zdalnie lub w modelu hybrydowym.

Więcej informacji znajdziesz na csgroup.pl.

Przewiń do profilu firmy