Praca dba - postgresql

Mamy dla Ciebie 4 ofert

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • 2 lokalizacji
    Zakres obowiązków: zarządzanie bazami danych strojenie, konfiguracja oraz parametryzacja baz danych tworzenie procedur backupu oraz odtworzenia dla podległych systemów konfiguracja, parametryzacja oraz zarządzanie serwerami konfiguracja,...
    opublikowana: 24 stycznia 2021
    • Warszawa
    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Ruby on Rails Developer do pracy w naszym biurze w Warszawie. Zakres obowiązków: Praca w zespole developerskim przy tworzeniu/rozwoju produktu dla jednego z naszych klientów lub projektach wewnętrznych...
    opublikowana: 21 stycznia 2021
  • Rekrutacja zdalna
    • Gdynia
    Co oferujemy ? pracę w centrum Gdyni, w nowoczesnym i dobrze skomunikowanym biurze (ZKM, PKM, SKM) bardzo dobre wynagrodzenie zależne od kompetencji, doświadczenia i indywidualnych ustaleń długotrwałą stabilną pracę stacjonarną w pełnym wymiarze...
    opublikowana: 5 stycznia 2021