Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dealer Account Manager

IU TECHNOLOGY sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie relacji biznesowych z obecnymi oraz potencjalnymi Partnerami oraz klientami, doradztwo w zakresie zaawansowanej technologii oraz procesów biznesowych

  • Prowadzenie procesu sprzedaży oraz czynności związanych z dbaniem o zindywidualizowane potrzeby kluczowych klientów dotyczących serwisu i sprzedaży

  • Przygotowywanie, negocjowanie projektów sprzedażowych

  • Poszukiwanie nowych Partnerów oraz Klientów

  • Prowadzenie szkoleń dla Partnerów

  • Prowadzenie prezentacji dla Partnerów oraz dla Klientów końcowych

  • Udział w konferencjach, targach, w tym miedzynarodowych

  • Aktywna realizacja założonych celów sprzedażowych

  • Zagraniczne delegacje

  • Praca na terenie województwa łódzkiego, mazowieckiego i wielkopolskiego

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej do Klientów biznesowych

  • Posiadasz umiejętność budowania długofalowych relacji i dobierania najlepszych rozwiązań dla Klientów

  • Jesteś osobą zdeterminowaną w dążeniu do wyznaczonych celów

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

  • Jesteś zorientowany na cele i cechujesz się determinację w realizacji założonych planów

  • Zaangażowanie w realizacje celów biznesowych klienta

  • Nastawienie na pracę w zespole

  • Umiejetność samoorganizacji pracy

  • Paszport

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mówie i piśmie

  • Znajomość nowoczesnych technologii

  • Znajomość zagadnień związanych z systemami informatycznymi

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Prace zdalną w 100%, oczywiście nasze biuro w Łodzi jest otwarte dla Ciebie zawsze!

  • Zdobycie doświadczenia w innowacyjnych digitalowych rozwiązaniach dla wielu sektorów

  • Poznanie bardzo interesujących ludzi

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód, laptop, telefon.

  • Przyjazną i miłą atmosferę pracy

  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia

  • Prace w dynamicznym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Firma IU Technology istnieje od 2018 na rynku i działa na rynku nowoczesnych technologi. Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem systemów informatycznych, które automatyzują procesy w przedsiębiorstwie. Wdrożenia wykonujemy u największych firmy na świecie. Pracujemy w modelu biznesowym Producent - Partner - Klient końcowy. W związku z rozwojem i chęcią rozpoczęcia sprzedaży poza granicami Polski poszukujemy osoby, która będzie odpowiadać za rozbudowę oraz opiekę obecnej siatki sprzedaży na terenie Europy oraz Anglii.

Przewiń do profilu firmy