Dealer (Stanowisko Inwestycji Własnych w Biurze Maklerskim)

Bank Pekao

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności związanych z nabywaniem i zbywaniem instrumentów finansowych na własny rachunek

  • Opracowanie strategii działalności oraz bieżące zarządzanie portfelem inwestycyjnym

  • Analiza osiąganych wyników oraz modyfikacja realizowanej strategii w celu optymalizacji wyniku w aspekcie zmiennych zewnętrznych

  • Budowa relacji wewnątrz korporacji i współpracę w zakresie obszarów zgodności, kontroli ryzyka, analiz rynkowych

  • Raportowanie oraz udział w opracowaniu procedur związanych z działalnością zespołu

  • Udział w przygotowywaniu i wdrażaniu nowych produktów.

Nasze wymagania

  • Posiadasz 3-5 letnie doświadczenie w prowadzeniu działalności inwestycyjnej na rynku kapitałowym

  • Znasz regulacje i zasady obrotu na GPW

  • Cechuje Cię umiejętność opracowania strategii inwestycyjnej spełniającej założenia w zakresie oczekiwanej stopy zwrotu, akceptowanego poziomu ryzyka oraz horyzontu czasowego

  • Masz wiedzę z zakresu analizy fundamentalnej i technicznej oraz portfelowej

  • Umiesz interpretować zjawiska makroekonomiczne i oceniać ich wpływu na prowadzoną działalność

  • Możesz pochwalić się dobrą znajomością polskiego rynku kapitałowego

  • Nie jest Ci obca obsługa terminali Bloomberg i Reuters

  • Certyfikacja branżowa będzie dodatkowym atutem (MPW, DI, CFA)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.

  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.

  • System szkoleń i programów rozwojowych.

  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy.

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników