Dealer T-Mobile

  • Dzierżoniów, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 27.03.2018
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 26.04.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Masz doświadczenie w branży telekomunikacyjnej? Poprowadź własny sklep T-Mobile.

    Dealer
    T-Mobile

    W miejscowościach:

    Szprotawa
    Dzierżoniów

    Europhone Sp. z o.o. to jedna z największych w Polsce sieci salonów sprzedaży T-Mobile. Spółka należy do grupy kapitałowej OEX S.A. Działa na rynku telefonii komórkowej od 1996 r. Sieć liczy 100 Autoryzowanych Punktów Sprzedaży. Agent operatora sieci T-Mobile poszukuje kandydatów na stanowisko:

    DEALER T-MOBILE

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Prowadzenie punktu T-Mobile na podstawie Umowy Przedstawicielskiej.
    • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania salonu przez efektywne zarządzanie zespołem doradców, planowanie, delegowanie zadań i obowiązków.
    • Realizacja planów sprzedażowych opartych na wskaźnikach ilościowych i jakościowych.
    • Kontrola przestrzegania standardów pracy oraz procedur T-Mobile.
    • Zarządzanie gospodarką towarową.

    WYMAGANIA:

    • Własna działalność gospodarcza.
    • Znajomość branży telekomunikacyjnej (preferowane osoby z doświadczeniem jako sprzedawca lub kierownik salonu sprzedaży).
    • Wysoka aktywność i skuteczność w działaniu.
    • Zdolności negocjacyjne i interpersonalne.
    • Wysoka kultura osobista, samodzielność oraz odpowiedzialność.

    WYBRANYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

    • Atrakcyjny system prowizyjny.
    • Bieżące wsparcie w prowadzeniu salonu ze strony Regionalnych Kierowników Sprzedaży i Centrali.
    • Działania promocyjne i marketingowe, wspierające sprzedaż.
    • Szkolenia wprowadzające i rozwojowe.
    NIE CZEKAJ I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

    CV proszę przesłać, klikając przycisk Aplikuj.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    Więcej na stronie www.europhone.pl
    bottom
    Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli wraz z podpisem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Europhone Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”. Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia Pani/Pana kandydatura nie będzie rozpatrywana.

    Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych. Zainteresowanych informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Wszystkim zainteresowanym zapewniamy całkowitą dyskrecję.