Dealer Walutowy oraz FX

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 27.06.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 27.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy bankiem, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów.

    Wyznaczamy standardy światowej bankowości dzięki długofalowej strategii wzmacniając naszą obecność na świecie i nieustannie ulepszając relacje z Klientami. Kładziemy nacisk nie tylko na bankowość, ale też na technologie i analitykę.

    Nasze podejście do rozwoju jest proste – stwarzamy możliwości i udostępniamy narzędzia rozwojowe, z których pracownicy mogą korzystać w odpowiednim dla siebie czasie, popierając jednocześnie postawę odpowiedzialności za kształtowanie własnej drogi zawodowej.

    W Citi Handlowy nie ma sztywno wyznaczonych ścieżek kariery, którymi trzeba podążać – dzięki mobilności zawodowej można startować w procesach rekrutacyjnych w Citi na całym świecie.
    Miejsce pracy: Katowice
    19012685

    Biuro Produktów Inwestycyjnych i Transakcji Skarbowych to jednostka zajmująca się obsługą, wyceną, zarządzaniem oraz kontrolą produktów inwestycyjnych w banku. Głównym zadaniem jest przygotowanie dla klientów konkurencyjnych produktów o najwyższej jakości, dostosowanych do ich potrzeb. Pion Transakcji Skarbowych koncentruje się głównie na obligacjach strukturyzowanych oraz instrumentach rynku walutowego, takich jak: bezpośrednia negocjacja kursów z klientami czy kompleksowa obsługa w zakresie inwestycji dwuwalutowych.

    Kluczowe zadania:

    • Codzienny kontakt z obecnymi jak i potencjalnymi klientami w zakresie oferty produktów skarbowych (FX oraz Inwestycje Dwuwalutowe);
    • Realizacja transakcji wymiany walut oraz inwestycji dwuwalutowych z klientami Banku;
    • Aktywne wsparcie Pionu Dystrybucji w zakresie sprzedaży produktów skarbowych;
    • Przygotowywanie i dostarczanie pracownikom Pionu Dystrybucji/Klientom oferty Inwestycji Dwuwalutowych;
    • Realizacja planów sprzedażowych i celów przychodowych w okresach miesięcznych;
    • Informowanie klientów o bieżącej sytuacji na rynku walutowym;
    • Szkolenia wewnętrzne pracowników banku oraz klientów w zakresie oferty produktów skarbowych i sytuacji na rynkach finansowych;
    • Efektywne zarządzanie relacjami i zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta zgodnej z obowiązującymi procedurami i standardami Banku.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub finansowe;
    • Znajomość funkcjonowania rynków finansowych;
    • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych a w szczególności  produktów skarbowych;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • Umiejętność przygotowywania prezentacji, negocjacji i sprzedaży;
    • Dobre umiejętności komunikacyjne oraz wysoko rozwinięte umiejętność pracy z zespołem oraz współpracy z klientami;
    • Zdolności analityczne.

    Oferujemy:

    • Unikatowe, samodzielne stanowisko pozwalające na rozwój zarówno w zakresie analizy rynku jak i umiejętności interpersonalnych
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku, a także możliwość rozwoju w strukturach Banku
    • Możliwość wpływania na kształt oferty produktowej Biura
    • Szkolenia (zarówno merytoryczne, jak i rozwijające kompetencje miękkie)
    • Pracę w doświadczonym zespole na największym rynku finansowych na świecie
    • Możliwość zdobycia wiedzy z zakresu funkcjonowania rynku opcji walutowych
    • Pracę z klientami z segmentu klienta zamożnego
    • Udział w ciekawych projektach
    • Przyjazną, wspierającą atmosferę pracy
    • Szereg benefitów (opieka medyczna, karta multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie emerytalne, system kafeterii)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Znaki Citi oraz Citi Handlowy stanowią zarejestrowane znaki towarowe Citigroup Inc., używane na podstawie licencji.
    Spółce Citigroup Inc. oraz jej spółkom zależnym przysługują również prawa do niektórych innych znaków towarowych tu użytych.

    www.citihandlowy.pl
    Bank Handlowy w Warszawie S.A.