Ta oferta pracy jest nieaktualna od 264 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dealer Walutowy w Departamencie Płatności i Wymiany Walut

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od ponad 18 lat Dom Maklerski TMS Brokers jest liderem w świadczeniu usług doradztwa na rynkach walut, CFD, kontraktów terminowych i opcji. W tym czasie zyskaliśmy reputację godnych zaufania maklerów i doradców inwestycyjnych, oferując Klientom połączenie eksperckiej wiedzy z doskonałą znajomością lokalnego rynku. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług stworzonych z myślą o sukcesie naszych Klientów.
    Dealer Walutowy w Departamencie
    Płatności i Wymiany Walut
    Miejsce pracy: Warszawa

    Wymagania:

    • doświadczenie w branży finansowej szczególnie w zakresie produktów FX,
    • bardzo dobre zdolności interpersonalne i umiejętność pracy zespołowej,
    • systematyczność, kreatywność, łatwość nawiązywania kontaktów.

    Dodatkowo punktowane:

    • znajomość zasad funkcjonowania rynku Forex,
    • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji,
    • znajomość PowerPoint, Excel,
    • wiedza o produktach finansowych,
    • mile widziane doświadczenie zawodowe w Banku, w Departamencie Skarbu.

    Zakres obowiązków:

    • bieżąca obsługa klientów TMS Brokers,
    • pozyskanie nowych Klientów dla usługi Wymiany Walut,
    • rozwój sieci sprzedaży,
    • analiza przedsiębiorstw i szacowanie ekspozycji na ryzyko (walutowe, stopy procentowej, surowcowe),
    • codzienny kontakt z grupą klientów,
    • wyjazdy służbowe,
    • wycena instrumentów finansowych,
    • prowadzenie prezentacji szkoleniowych,
    • czynny udział w tworzeniu analiz rynkowych,
    • przeprowadzanie Transakcji na rynku walutowym.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • pracę w renomowanych domu maklerskim w gronie wysokiej klasy specjalistów,
    • atrakcyjne warunki finansowe i bonusy,
    • pakiet rekreacyjny i medyczny,
    • możliwości rozwoju,
    • możliwość przejścia niezbędnych szkoleń merytorycznych,
    • możliwość poznania w praktyce zagadnień dotyczących obsługi klienta, negocjacji biznesowych, bankowości korporacyjnej oraz otrzymania cennej wiedzy od najlepszych specjalistów w tej dziedzinie w Polsce.

    Aplikacje (CV) prosimy przesyłać klikając w przycisk:

    TMS Brokers zastrzega sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."