Oferta pracy

Dealer Walutowy

Nest Bank S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Nest Bank S.A.

Wołoska 24

Warszawa

Dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

  • zawieranie transakcji w zakresie produktów Departamentu Skarbu oraz aktywne utrzymywanie kontaktów z istniejącymi klientami (FX Spot, Depozyty negocjowane),
  • negocjowanie warunków na produkty Departamentu Skarbu oraz sporządzanie stosownej dokumentacji transakcyjnej,
  • pomoc w pracach wdrożeniowych nowych produktów oferowanych w zakresie Departamentu Skarbu,
  • współodpowiedzialność za wykonanie corocznego budżetu Departamentu Skarbu,
  • udział w bieżących projektach Departamentu Skarbu.

Oczekujemy:

  • minimum dwuletniego doświadczenia w pracy w zakresie zawierania transakcji walutowych z klientami,
  • znajomości rynku walutowego oraz pieniężnego,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z klientami anglojęzycznymi,
  • umiejętności analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • pracę w ambitnym, dynamicznie rozwijającym się zespole ekspertów,
  • dodatkową premię uzależnioną od realizacji budżetu,
  • ciekawe i rozwijające zadania, „on the job training”,
  • warunki zatrudnienia umożliwiające osiągnięcie Work Life Balance: umowa o pracę, pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, Kafeteria MyBenefit), możliwość czasowej pracy zdalnej,
  • FitNest; program wellness, którego celem jest motywowanie nas do czerpania energii z drobnych rzeczy, które przekładają się na dobry nastrój i pozytywną atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając na przycisk:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy