Oferta pracy

Decision Scientist

Goldman RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o dzieło
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dobra robota dla doktorów i doktorantów informatyki, fizyki, ekonomii oraz matematyki w projektach badawczych dla bankowości i finansów oraz zarządzania łańcuchem dostaw.
Decision ScientistNumer ref.: 191557/6358

Opis stanowiska:

  • modelowanie matematyczne problemów decyzyjnych,
  • estymowanie trafność decyzji do optymalnych,
  • szacowanie profitów z rozwiązania problemów,
  • projektowanie eksperymentów odkrywania algorytmów,
  • C w RACI w implementacji projektowanych algorytmów,
  • I w RACI we wdrażaniu zaimplementowanych algorytmów,
  • tutoring w metodyce Scrumban.

Wymagania:

  • co najmniej ostatni rok studiów doktoranckich w informatyce, fizyce, ekonomii lub matematyce,
  • teoretyczna znajomość badań operacyjnych w zarządzaniu,
  • teoretyczna znajomość relacyjnych modeli danych i 3NF,
  • praktyczna znajomość języków: R, Python a mile widziane: SQL, DAX,
  • teoretyczna znajomość Discret Event Simulation lub pokrewna technika,
  • mile widziana znajomość metodyki modelowania prof. Kimballa,
  • mile widziana teoretyczna znajomość dowolnych algorytmów heurystycznych,
  • teoretyczna znajomość statystyk używanych w zarządzaniu, tzw. KPI,
  • mile widziana znajomość funkcyjnego paradygmatu programowania.

Oferta obejmuje:

  • umowa o dzieło,
  • deklarowanie czasu zaangażowania,
  • praca zdalna.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy