Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dedykowany sprzedawca marki PHILIPS TV & Sound

Support Team Sp. z o.o.

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż bezpośrednia produktów PHILIPS TV & Sound na terenie sklepu z elektronika użytkową

  • realizacja założonych celów sprzedażowych oraz ich raportowanie

  • dbałość o ekspozycję zgodna ze standardami marki PHILIPS

Nasze wymagania

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz komunikatywność

  • wiedza na temat nowinek technologicznych będzie dodatkowym atutem

  • zaangażowanie w realizacje celów sprzedażowych

Mile widziane

  • doświadczenie w kontakcie z klientem

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy za realizacje targetu + atrakcyjny system prowizyjny

  • konkursy sprzedażowe z nagrodami

  • umowę zlecenie lub B2B

  • praca na pełen etat

  • pakiet sportowy (Medicover Sport pakiet OPEN)

  • elastyczny grafik

  • cykliczne szkolenia produktowe oraz sprzedażowe

  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy i stabilność zatrudnienia

  • zakupy pracownicze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

OSOBY ZAINTERESOWANE ZAPRASZAMY DO PRZESYŁANIA APLIKACJI