Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dedykowany Sprzedawca SONY

Option One – Sales & Marketing ServicesO firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie profesjonalnej i przyjaznej obsługi osobą odwiedzającym punkt sprzedaży,

  • prezentacje i efektywną sprzedaż produktów marki,

  • sporządzanie raportów swojej pracy,

  • sprawowanie roli reprezentacyjnej - dbanie o pozytywny wizerunek marki,

  • planowanie grafiku pracy, o którym sam decydujesz.

Nasze wymagania

  • szukasz stabilnej pracy, w której mógłbyś się rozwijać i osiągać postawione sobie cele,

  • chcesz nabyć lub rozwijać nowe umiejętności ukierunkowane m.in. na sprzedaż,

  • charakteryzujesz się otwartością i życzliwością,

  • z łatwością nawiązujesz relacje z nowymi osobami,

  • interesują Cię nowinki technologiczne.

To oferujemy

  • bogaty pakiet szkoleń,

  • przez cały okres współpracyatrakcyjny system wynagrodzenia oparty na 3 filarach,

  • umowę zlecenie na czas nieokreślony,

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,

  • elastyczny grafik pracy,

  • przyjazną atmosferę współpracy.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Option One – Sales & Marketing Services

Lider na rynku elektroniki użytkowej, jak i profesjonalnej poszukuje na stanowisko: Dedykowany Sprzedawca SONY

SKLEP Z ELEKTRONIKĄ

BRANŻA: TELEWIZORY.

Nie pracowałeś nigdy z klientem? To nic! Wszystkiego Cię nauczymy.

Przewiń do profilu firmy