Deep Learning Engineer

Asseco Business Solutions S.A.

  • Spokojna 2, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Spokojna 2

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie, śledzenie i dostosowywanie rozwiązań SOTA w zakresie rozpoznawania obrazów, które najlepiej rozwiązują wybrane problemy biznesowe

  • Projektowanie algorytmów: stosowanie publicznie dostępnych prac naukowych oraz implementacja pomysłów własnych/zespołu.

  • Wkład w określanie technicznego kierunku zespołu.

  • Trenowanie, douczanie, weryfikacja modeli uczenia maszynowego rozwiązujących problemy klasyfikacji, detekcji, segmentacji obrazów oraz iteracyjne polepszanie jakości.

  • Prototypowanie i dokumentowanie rozwiązań.

  • Przygotowywanie, przetwarzanie, poszerzanie zbiorów danych.

Nasze wymagania

  • Co najmniej wyższe w przynajmniej jednej z dziedzin: matematyka, statystka lub informatyka.

  • Doświadczenie w zadaniach związanych z uczeniem maszynowym a w szczególności z rozpoznawaniem obrazów.

  • Pasja uczenia maszynowego – od teorii po aplikowanie.

  • Stosujesz w praktyce przynajmniej jedną z bibliotek (tensorflow, pythorch).

  • Wykorzystujesz w pracy GIT'a.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Zyskasz +25% do zaawansowania, jeżeli:

  • Używasz jednego z rozwiązań: Tensorflow Object Detection API, MMDETECTION, DETECTRON2.

  • Masz doświadczenie w obszarze MLOps.

  • Korzystasz z platform wspomagających całościowo proces uczenia maszynowego (od zbierania danych, przez trening do utrzymywania modeli).

  • Możesz pochwalić się własnym projektem/rozwiązaniem w dziedzinie rozpoznawania obrazów lub uczenia maszynowego.

  • Potrafisz przygotowywać modele dla platform mobilnych.

  • Masz co najmniej dwa lata doświadczenia w branży.