Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dekarz

Pracownicy BudowlaniO firmie

  • Belgia (Wemmel – 10 km od Brukseli), Belgia

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma z siedzibą w Bolesławcu, realizująca roboty budowlane w Belgii, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Dekarz - pracownik lub firma podwykonawcza

Start: 09.11.2019.

Inwestycja: budynki rządowe , apartamenty socjalne.

Czas zatrudnienia: inwestycja do lata 2021r.-możliwość pracy na innych kontraktach.

Stawka: od 13,00 Euro/h netto (zależy od doświadczenia).

Stawka: od 20,00 Euro/h netto – dla podwykonawców.

Spotkanie w celu podpisania umowy w Bolesławcu – konieczne.

Dla firm – podpisanie umowy na miejsce w Belgii.

Zadania:

  • wykonanie pokryć dachowych (dachówka naturalna, zwykła, EPDM),
  • przygotowywanie izolacji dachu,
  • prace na dachach płaskich i spadzistych,
  • wykonywanie prac pomocniczych,
  • praca na wysokości 6-15 m.

Wymagania:

  • doświadczenie,
  • zdolność do pracy na wysokościach,
  • dojazd do Belgii we własnym zakresie,
  • znajomość języka angielskiego – jest atutem,
  • czytanie planów – jest mile widziane,
  • odpowiedzialność i uczciwość.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę,
  • praca od poniedziałku do piątku po 9-10 h, dla chętnych praca w soboty,
  • odzież ochronna, dojazd do pracy, narzędzia i zakwaterowanie - po stronie pracodawcy.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
za pomocą formularza.

Ogłoszenie archiwalne