Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dekarz - Blacharz

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE " P O R F I R "Henryk KrakowskiO firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma „PORFIR” działa na rynku od 1995 roku. Zajmujemy się montażem obudów hal przemysłowych z blach trapezowych oraz płyt warstwowych, pokryciem dachów płaskich w technologii pap zgrzewalnych, membran PCV, TPO, EPDM. Od kilkunastu lat wykonujemy izolacje "dachów  zielonych”.

Firma specjalizuje się również w lokalizowaniu i usuwaniu przecieków z dachów, tarasów, balkonów itp. - szczególnie w usuwaniu  uporczywych przecieków, często trudnych do zlokalizowania.

Współpracujemy z firmami z całej Polski, głównie z firmami  województwa Kujawsko - pomorskiego.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

  • Szeroko pojęte prace dekarskie, głównie na dachach płaskich
  • Praca na wysokości powyżej 3 m
  • Wykonywanie obróbek blacharskich
  • Montaż obróbek blacharskich
  • Prace fizyczne przy demontażu pokrycia dachu, w przypadku prac renowacyjnych

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracach dekarskich / blacharskich
  • Punktualność, sumienność, dokładność
  • Umiejętność pracy zespołowej

Firma Oferuje:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Stawkę minimalną 20zł/h (stawka uzależniona od umiejętności)
  • Możliwość przyuczenia do zawodu dekarza

Ogłoszenie archiwalne