Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dekarz – Blacharz

MK Dach System Budownictwo Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie termoizolacji dachów płaskich,

  • krycie dachów papą termozgrzewalną lub folią PVC,

  • wykonywanie obróbek blacharskich,

  • montaż rynien i rur spustowych z PVC,

  • transport materiałów na terenie budowy.

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie znajomości technologii zgrzewania membran PVC oraz montażu papy termozgrzewalnej,

  • dyspozycyjność – praca w delegacjach.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania w pracę,

  • dojazd na budowę lub zwrot kosztów transportu prywatnego,

  • zakwaterowanie poza województwem zamieszkania,

  • diety w przypadku odbywania delegacji.

MK Dach System Sp. z o.o.

z siedzibą w Gliwicach przy ul. Plebiscytowej 1.

Firma z wieloletnim doświadczeniem wykonawstwie termo – i hydroizolacji dachów płaskich.

Działamy nieustannie od 2004 roku i wciąż rozwijamy się w naszej specjalizacji, by móc zagwarantować Państwu profesjonalne usługi.

W latach 2004 do 2020 wykonaliśmy blisko 20 mln m2 pokryć dachowych.

Więcej informacji znajduje się na stronie

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Praca wiąże się z delegacjami na terenie kraju lub za granicą w zależności od miejsca prowadzonych obecnie inwestycji.