Dekarz - Doradca Klienta w Dziale Technologicznym (kobieta/mężczyzna)

SWISSPOR Polska Sp. z o.o.O firmie

SWISSPOR Polska Sp. z o.o.

Kazimierza Wielkiego 55

Międzyrzecz

Firma swisspor Polska Sp. z o. o. obchodzi w tym roku 20-lecie istnienia na Polskim rynku. Produkujemy materiały hydro- i termoizolacyjne. Innowacyjnie podchodzimy do poszukiwania nowych rozwiązań, zapewniając ciepło w domach Polaków.
Nasza produkty powstają w czterech zakładach produkcyjnych: w Chrzanowie, Janowie Podlaskim, Międzyrzeczu i Pelplinie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Międzyrzecz (województwo lubuskie)

Co oferujemy?

Działamy w zrównoważonym, stale rozwijającym się systemie czterech fabryk na terenie całej Polski, nasi Klienci działają na terenie całego kraju. Praca w naszej firmie wiąże się z możliwością rozwoju w stabilnym środowisku zatrudnienia. Oferujemy rynkowe wynagrodzenie, dofinansowanie do karty Multisport oraz szeroki ZFŚS, szkolenia rozwojowe. Dodatkowe standardowe narzędzia pracy (sprzęt dekarski, telefon, komputer, samochód służbowy).

Poszukujemy osoby, która:

będzie odpowiedzialna za prezentację u klientów sposobu użycia naszych produktów. Doświadczenie dekarskie jest dla nas bardzo ważne.

Zależy nam także na osobach:

  • z wykształceniem min. średnim technicznym;
  • z prawem jazdy kategorii B;
  • z doświadczenie zawodowym na stanowisku związanym z kontaktem z klientem w zakresie pokryć dachowych – bardzo mile widziane;
  • z doświadczeniem w aplikacji materiałów hydroizolacyjnych;
  • z umiejętnością prezentacji i przekonywania;
  • z łatwością w nawiązywaniu kontaktów;
  • odpowiedzialnych;
  • ze zdolnością do rozwiązywania problemów;
  • rzetelnych;
  • systematycznych;
  • otwartych na rozwój (nauczymy cię wielu rzeczy, jeżeli tylko zechcesz).

Obowiązki i odpowiedzialność za:

  • wsparcie techniczne w zakresie aplikacji materiałów do termo- i hydroizolacji dachów dla struktur sprzedaży i działu technologicznego;
  • przeprowadzanie praktycznych prezentacji i szkoleń produktowych (papa, styropapa, chemia budowlana, styropian) u Klientów;
  • zbieranie i dostarczanie danych o właściwościach aplikacyjnych produktów;
  • udział w procesach reklamacyjnych;
  • przeprowadzanie i nadzorowanie testów aplikacyjnych nowych produktów;
  • przygotowywanie zestawów do praktycznych szkoleń aplikacyjnych, produktowych;
  • praca w delegacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pośrednictwem przycisku Aplikuj

Dziękując za nadesłane aplikacje informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy nie zapomnieć o dopisaniu klauzuli zezwalająca na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonym przez naszą Firmę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy