Dekarz

  • Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-06-18
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 2019-07-18)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Dekarz
    D/NL/KG

    Opis stanowiska:

    • Pokrywanie konstrukcji dachowych papą termozgrzewalną, membraną PVC, membraną EPDM, blachodachówką, łupkiem
    • Praca samodzielna oraz w grupie
    • Praca na wysokościach

    Wymagania:

    • Aktualne doświadczenie w pracy jako dekarz
    • Dobry poziom języka angielskiego lub niemieckiego przynajmniej u 1 osoby w grupie 2 osobowej
    • Własny samochód (1 na dwie osoby)
    • Własne podstawowe narzędzia
    • Mile widziany certyfikat VCA

    Co zyskujesz:

    • Pracę 40 godzin w tygodniu
    • Stawkę 600€ netto / tydzień (zależne od materiału na jakim się pracuje)
    • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
    • Własny pokój z dostępem do internetu
    • Pracę na dłuższy okres czasu
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl

    Zgodnie z art. 24 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych jest PARETTi z siedzibą w Opolu 45-052, ul. Oleska 7.

    Dane osobowe zawarte w formularzu kandydata przetwarzane będą w celu poszukiwania zatrudnienia. Dane mogą być udostępniane partnerom agencji i pracodawcom w tym samym celu. Dane mogą być wykorzystane w celach marketingowych zgodnie z udzielonymi przez Państwa zgodami.

    Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

    Podanie danych jest dobrowolne.