Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dekarz

  • Łódź, łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 15.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji fotowoltaicznych i solarnych na terenie całego kraju zarówno w sektorze zamówień publicznych, jak i w sprzedaży hurtowej. Na przestrzeni ostatnich lat wykonaliśmy ponad 20 000 instalacji kolektorów słonecznych i ponad 2000 instalacji fotowoltaicznych, co daje Naszej Firmie pozycję jednego z liderów branży OZE w Polsce.

    Dlatego też poszukujemy osoby chętne do udziału w dynamicznym rozwoju Firmy w kolejnych latach.

    Czekamy na tych co posiadają doświadczenie w branży OZE, jak również jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy z osobami, które będą razem z nami rozwijały swoje umiejętności.

    Nasz zespół tworzą osoby otwarte na współpracę i ukierunkowane na wspólny sukces Grupy , dlatego chcemy porozmawiać z każdym, kto chciałby do Nas dołączyć.
    Dekarz

    Zadania:
    • montaż instalacji PV / instalacji solarnych

    Wymagane:
    • doświadczenie w branży lub szybkie przyswajanie wiedzy
    • dyspozycyjność
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:
    • dogodne formy zatrudnienia
    • wymagany sprzęt i odzież roboczą
    • stałą pracę na terenie całego kraju
    • możliwość zakwaterowania

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W CV prosimy umieszczać następującą informację:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tejst jednolity: Dz. Ust. z 2002 Nr 101, poz. 926 ze zm).