Logo Pracuj.pl

Dekarz

We Can Do HR Sp. z o.o.O firmie

  • Stockholm, Szwecja
    zagranica
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Prace z podwójną blachą, tzw. „na felc”.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie zawodowe zbrojarskie lub ciesielskie,
  • Gotowość do pracy za granicą,
  • Uczciwość i rzetelność.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.

Pracodawca oferuje

  • Stawka 212 SEK/H brutto oraz:
  • 13 % DODATKU URLOPOWEGO, czyli do każdej godziny prawie 30 koron szwedzkich,
  • 616 koron szwedzkich miesięcznie dodatku związkowego z tytułu skróconych godzin pracy, czyli do każdej godziny prawie 4 korony szwedzkie,
  • 4,3% związkowego dodatku emerytalnego i wypadkowego,
  • w przypadku prac powyżej >70km od miejsca zamieszkania dodatki,
  • nawet do 2000 koron szwedzkich miesięcznie dodatku do wynajmowanego mieszkania lub pokoju,
  • 3000 koron szwedzkich za polecenie pracownika.

Dodatkowe informacje

Nasz zespół dba o wszystkie formalności związane z wyjazdami, jak i pobytem naszych pracowników za granicą. Pełnym zaufaniem obdarzyło nas już tysiące pracowników.

Nie czekaj dłużej, przekonaj się, ile możemy wspólnie zdziałać. Wyślij CV i pozwól nam zająć się resztą.

We Can Do It!

We Can Do HR Sp. z o.o.

WE CAN DO HR jest profesjonalną agencją pośrednictwa pracy prężnie działającą na rynku europejskim - w szczególności w krajach Skandynawii.

Dzięki specjalizacji w sektorze budowlanym i stałej, wieloletniej współpracy z największymi przedsiębiorcami w Europie proponujemy doskonałe oferty pracy dla specjalistów budowlanych, wykończeniowych, remontowych i produkcyjnych.

Przez cały rok prowadzimy rekrutacje stałe, zapewniamy też atrakcyjną prace sezonową i tymczasową gwarantując przy tym pełną obsługę kadrową.

Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11686.

Dekarz, Stockholm, Szwecja