Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dekorator/Sprzedawca

GREENPOINT S.A.O firmie

GREENPOINT S.A.

Mariana Domagały 3

Kraków

GREENPOINT to polska marka odzieżowa, która została stworzona w 1992 roku. Naszą działalność rozpoczęliśmy w Krakowie przy ulicy Gdańskiej. Dziś mamy ponad 165 sklepów i jesteśmy jedną z wiodących sieci modowych w Polsce. Nasza marka powstała z potrzeby połączenia elegancji, kobiecości, stylu i wygody. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj wspólnie z nami markę Greenpoint.

DEKORATOR/SPRZEDAWCA

Zakres obowiązków:

  • Prezentacja towaru w sklepie i w witrynach zgodnie ze standardami marki
  • Wsparcie VM dla salonów na terenie Krakowa
  • Szkolenie i rozwój doradców sprzedaży z zakresu prezentacji produktów
  • Sporządzanie raportów zdjęciowych
  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Inicjowanie i kontrola działań wspierających sprzedaż
  • Wsparcie przy otwarciach nowych sklepów
  • Pomoc w przygotowywaniu instrukcji VM

Wymagania:

  • Kreatywność, inicjatywa własna oraz energia do pracy z ludźmi i produktem
  • Mile widziane doświadczenie VM z branży odzieżowej
  • Umiejętność efektywnej pracy zespołowej
  • Dobra organizacja oraz zdolność do ustalania priorytetów w zależności od potrzeb

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów
  • Motywacyjny system premiowy
  • Zniżki na odzież marki Greenpoint
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne