Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dekorator - Visual Merchandiser

H&M Hennes & Mauritz sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie doskonałej obsługi klienta,

  • Prezentacja towaru w sklepie i w witrynach zgodnie ze standardami,

  • Inicjowanie i kontrola działań zapewniających sprzedaż,

  • Planowanie i organizacja pracy zgodnie z potrzebami biznesowymi,

  • Szkolenie i rozwój doradców sprzedaży z zakresu prezentacji produktów.

Nasze wymagania

  • Rozległej wiedzy i zainteresowania modą i aktualnymi trendami,

  • Zdolności tworzenia inspirujących projektów i stylizacji,

  • Umiejętności radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie,

  • Dobrej organizacji oraz zdolności do ustalania priorytetów w zależności od potrzeb,

  • Jasnego i przekonującego przekazu w komunikacji z zespołem,

  • Umiejętności dzielenia się wiedzą z innymi oraz pozytywnego nastawienia.

To oferujemy

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego,

  • Pracę w godzinach porannych,

  • Wolne weekendy,

  • Szkolenie wstępne,

  • 25% zniżki na zakupy w sklepach grupy H&M dla Ciebie i jednej bliskiej Ci osoby,

  • Okazjonalne kupony i bonusy w ciągu roku,

  • Szerokie możliwości rozwoju, również globalnie #WhenYouGrowWeGrow (ponad 70% procesów rekrutacyjnych to rekrutacje wewnętrzne),

  • Dopłatę do ubezpieczenia na życie i prywatnej opieki medycznej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

H&M Hennes & Mauritz sp. z o.o.

Jako jedna z największych firm odzieżowych na świecie, H&M oferuje nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego. Wierzymy w potencjał naszych pracowników, dlatego wspieramy każdego, kto chce podejmować nowe wyzwania. W H&M oferujemy dynamiczne, wciąż zmieniające się środowisko pracy. Możesz mieć pewność, że u nas nie będziesz się nudzić #PositivelyCharged.

Przewiń do profilu firmy

W H&M to Ty decydujesz, jak potoczy się Twoja kariera,

a Twój rozwój jest dla nas tak samo ważny, jak nasz biznes.