Logo Pracuj.pl

Dekorator – Visual Merchandiser

NotinoO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na tym stanowisku pełni w sklepie dwie role: Beauty Consultant, ale przede wszystkim Visual Merchandiser
  • Projektowanie i tworzenie przyciągających wzrok ekspozycji wizualnych
  • Odpowiedzialność za układanie produktów w sklepie zgodnie ze standardami Notino i naszych partnerów
  • Dbałość w najdrobniejszych szczegółach o wygląd sklepu, aranżowanie witryn w ciekawy i oryginalny sposób
  • Koordynowanie i obsługa akcji promocyjnych w sklepie
  • Zapewnienie produktom odpowiednich oznaczeń cenowych i dodatkowych informacji o nich
  • Doradzanie kierownikowi sklepu w zakresie prezentacji wizualnej produktów oraz zmian w organizacji sklepu
  • Zapewnienie odpowiedniego zapasu produktów w sklepie (zamawianie towarów, próbek i testerów)
  • Dbałość o uzupełnienie testerów
  • Zwrot niesprzedanych lub przeterminowanych produktów
  • Aktywna współpraca z departamentem produktowym i zespołem odpowiedzialnym za VM.
  • Jako Beauty Consultant będziesz doradzać klientom w wyborze produktów, oferując wyjątkowe doświadczenie zakupowe.

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w handlu detalicznym o podobnym zakresie zadań (preferowany sektor beauty)
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1
  • Kreatywność, zaangażowanie i dokładność
  • Samodzielność oraz odpowiedzialność
  • Poczucie estetyki
  • Nastawienie na klientów
  • Zainteresowanie perfumami oraz kosmetykami, które sprawią, że praca będzie dla Ciebie zabawą, a profesjonalne doradztwo klientowi w wyborze produktów będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością
  • Otwartość na pracę w trybie zmianowym oraz w weekendy

Mile widziane

  • Kurs wizażu oraz doświadczenie w makijażu będą dodatkowymi atutami.

To oferujemy

  • Praca na pełny etat w odnoszącej sukcesy i naprawdę szybko rozwijającej się firmie z wyjątkową kulturą organizacyjną
  • Regularne spotkania, szkolenia, dobra komunikacja i duża przestrzeń do własnego rozwoju osobistego
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Zniżki pracownicze na wszystkie produkty w naszym e-sklepie notino.pl, prezenty w postaci produktów firmowych, vouchery na ubrania, prywatna opieka medyczna, itd.
  • Wiele wewnętrznych konkursów, w których można wygrać wspaniałe nagrody

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program rekomendacji pracowników
  • little extras
  • voucher na ubrania

Miejsce pracy

  • Warszawa (Westfield Arkadia)
  • Warszawa (Blue City)

Notino jest jedną z wiodących firm zajmujących się e-commerce w branży kosmetycznej. Nie boimy się ambitnego podejścia do naszych celów i właśnie dlatego z entuzjazmem wchodzimy na nowe rynki w Europie. Ponadto nadal rozwijamy się w Polsce.

Dekorator – Visual Merchandiser, Warszawa