Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dekorator - Visual Merchendiser

adidas Poland Sp. z o.o.

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prezentacja towaru w sklepie i w witrynach zgodnie ze standardami,

  • Inicjowanie i kontrola działań zapewniających sprzedaż,

  • Planowanie i koordynowanie zespołu w celu realizacji stadnardów visual merchandisingu,

  • Zarządzanie zespołem podczas zmiany zgodnie ze standardami firmy,

  • Szkolenie i rozwój doradców sprzedaży z zakresu prezentacji produktów,

  • Realizacja planów sprzedażowych i zapewnienie doskonałej obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek niezbędny,

  • Zdolność do podejmowania szybkich decyzji oraz radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie,

  • Zdolność tworzenia inspirujących projektów i stylizacji,

  • Dobra organizacja oraz zdolność do ustalania priorytetów w zależności od potrzeb,

  • Jasny i przekonujący przekaz w komunikacji z zespołem,

  • Umiejętność dzielenia się wiedzą z innymi oraz pozytywne nastawienie.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Szanse rozwijania umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi klienta, visual merchandisingu, tworzenia i prowadzenia szkoleń,

  • Bezpłatną kartę Multisport,

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną,

  • Ubezpieczenie na życie opłacane przez pracodawcę (podstawowy pakiet),

  • Pracowniczy program emerytalny PPE opłacane w całości przez pracodawcę zamiast standardowego PPK,

  • Dofinansowanie do okularów korekcyjnych,

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi,

  • Owocowe środy,

  • Punkty w Kafeterii MyBenefit,

  • Dodatek komunikacyjny,

  • Dodatkowe dni wolne (na urodziny, „sick days”).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

Adidas has been shaping the world of sports for more than 90 years, developing innovative and fashionable sports products. Employed more than 59.000 employees worldwide and chosen as one of the most appealing employers.

In East Europe, it has 4 commercial divisions in different locations. Our diversed team counts more than 500 employees accross 7 countries, including own retail stores.

Przewiń do profilu firmy