Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1225 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dekorator

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Marka Esprit została założona w San Francisco w latach sześćdziesiątych, jej szybki rozwój w USA a potem w Europie zaowocował sukcesami na skalę światową. Obecnie jest liderem na scenie mody. Filozofia marki to wysoka jakość, młodzieńczy styl życia i bycie na bieżąco z trendami. Firma jest obecna w 44 państwach, na pięciu kontynentach.

    Jeżeli jesteś zainteresowana/y pracą w świecie mody, dołącz do nas! Obecnie do naszego sklepu w Warszawie poszukujemy osoby, która chciałaby pracować na stanowisku:

    Dekorator
    Miejsce pracy: Warszawa
    nr ref. DKR/ESPRIT/2015/02

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży odzieżowej (warunek konieczny)
    • Kreatywności , zaangażowania oraz wysoko rozwiniętych umiejętności manualnych
    • Zmysłu estetycznego , znajomości mody i aktualnych trendów
    • Umiejętności pracy w zespole

    Zakres obowiązków:

    • Ekspozycja towaru według standardów marki
    • Dbałość o wygląd sklepu
    • Aranżacja witryny
    • Wdrażanie działań wspierających sprzedaż
    • Obsługa klienta

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Pakiet socjalny
    • Zniżkę na nasze produkty

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą:

    W nadsyłanych ofertach prosimy zaznaczyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

    Wyrażam  zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Ultimate Fashion  sp. z o.o.  zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)