Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solwit Spółka Akcyjna, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną przez Solwit S.A. w trakcie procesu rekrutacji, a także w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.
Solwit S.A.

Delivery Manager

Solwit S.A.O firmie

  • Azymutalna 11, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 20 dni
    do: 24 mar 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Solwit S.A.

Azymutalna 11

Gdańsk

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z zespołem sales w ramach cyklu sprzedażowego

  • negocjowanie umów

  • zarządzanie projektami, w tym m.in.: czasem, zakresem, budżetem (planowani, rozliczanie)

  • zarządzanie ryzykiem

  • współpraca z Klientem w zakresie procesu delivery

  • proaktywne budowanie relacji z Klientem, definiowanie jego potrzeb i nadzorowanie świadczenia usług w kontekście biznesowym

  • zarządzanie zespołem projektowym

  • przeprowadzanie rozmów rozwojowych

  • planowani szkoleń

  • organizacja pracy zespołu

Nasze wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia w realizacji projektów IT i zarządzaniu relacjami z Klientami w środowisku technologicznym

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe IT

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami

  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami

  • doświadczenie w negocjacjach z partnerami biznesowymi

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • elastyczność i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

  • skrupulatność i zorientowanie na wynik

  • język angielski na poziomie min. B2 w mowie i piśmie

Mile widziane

  • umiejętność posługiwania się narzędziami do zarządzania projektami zwinnymi – np. Jira

  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • pakiet relokacyjny

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • grupy sportowe

  • kampanie promujące zdrowie

  • Solwitowa Akademia Rozwoju

  • kawy z zarządem i updaty biznesowe

  • szkolenia, kursy, certyfikaty