Oferta pracy

Delivery Manager (Kierownik Oddziału Lublin)

ONWELO S.A.

  • Nałęczowska 14, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

ONWELO S.A.

Nałęczowska 14

Lublin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SCRUM

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy Kierownika oddziału, który ma doświadczenie w budowaniu zespołu technicznego w obszarze FE/BE/Mobile, oraz jest otwarty na tworzenie i propagowanie marki IT na rynku lokalnym.

Twój zakres obowiązków

  • Rozbudowywanie oddziału oraz zarządzanie organizacją biura

  • Rekrutowanie i pozyskiwanie osób technicznych

  • Zarządzanie zespołem, delegowanie zadań, rozliczanie zespołu z wykonanych zadań oraz wspierać mentorsko

  • Współpraca z rozproszonymi zespołami z innych oddziałów

  • Wspieranie procesów sprzedażowych (wkład merytoryczny do ofert, spotkania z Klientami, czynny udział w budowaniu i rozwijaniu współpracy z obecnymi Partnerami)

Nasze wymagania

  • Znajomość lokalnego rynku IT

  • Doświadczenie w budowaniu zespołu i efektywnym zarządzaniu (zespołem technicznym)

  • Wiedza poparta doświadczeniem przy dostarczaniu projektów software’owych

  • Zdolności organizacyjne i przywódcze

  • Mile widziane doświadczenie jako architekt / projektant / programista (możliwa kontynuacja ścieżki technicznej) lub jako techniczny kierownik projektu

  • Znajomość zwinnych metod prowadzenia projektów (SCRUM)

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność współpracy w zespole

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Wybierzesz wygodną dla Ciebie formę zatrudnienia

  • Będziesz pracować z wykorzystaniem nowych technologii

  • Uzyskasz dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Weźmiesz udział w ciekawych projektach dla polskich i międzynarodowych klientów

  • Będzie na Ciebie czekać przyjazne i komfortowe środowisko pracy

  • Integracje firmowe pozwolą Ci na bliższe poznanie zespołu

  • Zabezpieczysz swoją przyszłość, korzystając z dodatkowego ubezpieczenia na życie

  • Z prywatną opieką medyczną zadbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich

  • Karta MultiSport Plus umożliwi Ci prowadzenie aktywnego trybu życia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

1. Rozmowa HR-owa

2

2. Rozmowa merytoryczna z Delivery Managerem