Oferta pracy

Delivery Manager

J-LABS sp. z o.o.O firmie

J-LABS sp. z o.o.

Zabłocie 43A

Kraków

Dbaj o jakość wytwarzanego oprogramowania wg najlepszych praktyk. Bądź odpowiedzialny za zespół inżynierów w Software Delivery Center.

Twoje zadania

  • Nadzorowanie procesu wytwarzania i dostarczania oprogramowania oraz bycie pomostem pomiędzy Klientem a Teamem
  • Nadzór nad jakością wytwarzanego oprogramowania według dobrych praktyk
  • Aktywne uczestnictwo w budowaniu zespołu projektowego
  • Opieka nad podległym zespołem inżynierów oraz tworzenie nowych obszarów do rozwoju (szkolenia, ścieżki karier, badania satysfakcji z projektu etc.)
  • Odpowiedzialność za rozliczenia w projekcie (np. akceptacja czasu pracy zespołu)
  • Dbanie o poprawność ustaleń projektowych dla nowych Klientów (zebranie danych czy planu komunikacji)
  • Wsparcie Business Development Managerów w zakresie rozmów z Klientami na poziomie technologicznym

Szukamy osoby

  • Z zapleczem technicznym, preferowane wcześniejsze doświadczenie jako Developer/Tester – znajomość cyklu rozwoju oprogramowania
  • Wymagane minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami (preferowane stanowiska: Delivery Manager, Tech Leader, Project Manager, Product Owner)Z zapleczem technicznym (wymagane minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami, preferowane stanowiska: Delivery Manager, Tech Leader, Project Manager, Product Owner)
  • Posiadającej doświadczenie w technicznym obszarze pre-sales
  • Znającej zwinne metodyki zarządzania projektami IT
  • Posługującej się językiem angielskim na poziomie C1
  • Komunikatywnej i lubiącej pracę z ludźmi
  • Potrafiącej organizować swój czas oraz optymalizować pracę w zespole
  • Z umiejętnością właściwego ustalania priorytetów

Dlaczego warto?

  • Software Delivery Center, to oddział, gdzie chce się pracować 🙂
  • Świetne biuro, otwarci ludzie, mnóstwo talentów, przestrzeń na nowe możliwości
  • Każdy pomysł traktowany jest serio
  • Możemy współpracować w ramach UoP lub B2B
  • Otrzymujesz dedykowany budżet szkoleniowy – 3000 zł – na własny rozwój (przy UoP)
  • Dbamy o Twoje zdrowie – możesz korzystać z prywatnej opieki medycznej (Luxmed) (przy UoP)
  • Masz dostęp do programu Multikafeteria/Multisport (przy UoP)
  • Dbamy o Twój rozwój – organizujemy wewnętrzne workshopy i szkolenia
  • Możliwość udziału w onboardingach, eventach firmowych, konferencjach, spotkaniach merytorycznych i integracyjnych
  • O pozostałych fajnych rzeczach jakie robimy, przeczytasz na innych zakładach naszej strony!
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy