Oferta pracy

Delivery Manager

PGS Software S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

PGS Software S.A.

Generała Stanisława Maczka 6

Rzeszów

Najważniejsze informacje:

  • Udział w innowacyjnych projektach dla dojrzałych klientów z Europy Zachodniej
  • Tworzenie dedykowanego oprogramowania w nowych technologiach - aplikacje webowe, mobilne
  • Tworzenie rozwiązań w chmurze (AWS, AWS DevOps, Azure)
  • Zwinne podejście do zarządzania (Scrum, Kanban)
  • Możliwość współpracy z Agile Coachem
  • Korzystanie z dedykowanych narzędzi (Jira, Confluence)
  • Duża autonomia działań i nieustanny rozwój
  • Aktywne wykorzystanie języka angielskiego w kontaktach z klientami
  • Praca w organizacji ściśle współpracującej z AWS i Microsoft (AWS Partner Network oraz Microsoft Gold Partner)

Twoje zadania:

  • Bliska współpraca z klientem i zespołem podczas procesu wytwarzania oprogramowania
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych, partnerskich relacji z klientem (współpraca z Account Managerem)
  • Identyfikacja celów biznesowych, zrozumienie potrzeb klienta
  • Planowanie i terminowe dostarczanie produktów wytwarzanych dla klienta (zgodnych z jego oczekiwaniami, w założonym budżecie)
  • Zachowywanie wysokich standardów etyki, integralności i jakości zarządzania
  • Identyfikacja i zarządzanie ryzykiem
  • Nadzór nad stroną formalną – przygotowaniem kontraktów i zamówień
  • Zapewnienie efektywności i przejrzystości pracy zespołów
  • Dbanie o efektywną komunikację między członkami zespołu i klientem

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Co najmniej 4 lat doświadczenia w branży IT
  • Co najmniej 3 lat doświadczenia w zarządzaniu wytwarzaniem oprogramowania
  • Wykształcenia wyższego –  mile widziane wykształcenie techniczne
  • Samodzielności, niezależności i umiejętności podejmowania decyzji
  • Możliwość pracy zarówno w roli Scrum Mastera, Project Managera jak i Delivery Managera
  • Doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym
  • Praktycznej znajomości metodyk i frameworków zwinnych
  • Praktycznej znajomości cyklu i narzędzi wytwarzania oprogramowania
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziana certyfikacja PSM, KMP, Prince2, PMP
Oferujemy:
  • Finansujemy certyfikaty
  • Dowolna forma zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet szkoleń miękkich - rozwój liderski
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego, uczymy się wspólnie
  • Finansujemy pakiety Pluralsight, Safari Books, CodeSchool
  • Pakiet relokacyjny
  • Rozbudowana biblioteka PGS
  • Karta Multisport
  • Jeździmy na wydarzenia i konferencje technologiczne
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy